Skocz do zawartości
Czat jest dostępny tylko dla zalogowanych użytkowników.

Rekomendowane odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Emil napisał:

Jak będziesz potrzebował beta testerów to możemy dodać aplikację do plików. 😉

Jeszcze jest dużo bugów, dopiero dzisiaj udało mi się stworzyć w miarę stabilna wersje 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 14.03.2019 o 14:21, hibernatus napisał:

A może nie rozumiesz passusu o redukcji czy filtrowaniu? Osiągasz pewną granice poza którą każdy wybór najpewniej oznacza błąd. Co możesz zrobić wtedy? Grać wszystko co masz- najczęściej budżetowo nierealne lub jakoś je ograniczyć. Zwykle robi się to albo używając jakichś filtrów typu powiedzmy liczba parzystych czy obojętnie jakiego innego albo redukując przy zastosowaniu redukcji matematycznej czy losowej. Taka redukcja w 99% przypadków eliminuje tę właściwą. W tych nielicznych przypadkach gdy interweniuje los czy Pan Bóg czy jakkolwiek to nazwiemy po naszej stronie wtedy trafiamy.

Trafiamy , gdy zachodzi tzw,, paradoks hazardzisty " czyli ułuda,że trafienie było rezultatem zastosowanej metody. Ale żadna metoda nie zmieni wartości oczekiwanej jako parametru gry,  bo zwracalność jest cechą gry liczbowej ( ile z ilu) a nie cechą sposobu jaki zastosował gracz. Chyba mi się oberwie 😉

Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

qbam

Oberwie Ci się? A niby od kogo i dlaczego? Każdy ma prawo kombinować po swojemu. Ja mam prosty program, który po każdym ustawieniu gry zwraca mi tzw. cut-off data error report wskazujący, w którym kroku został, o ile został popełniony błąd. To żadna filozofia po prostu dane wskazujące liczbę poprawnych kroków i gdzie następuje błąd. Dlatego mogę bez problemu i domyślania się niemal z całą pewnością powiedzieć gdzie winien nastąpić punkt stop. Ma to zero wspólnego z jakimkolwiek paradoksem a hazardzisty to już najmniej. To ma związek tylko i jedynie z prawdopodobieństwem i jego prawami.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten program jest świetny, chodzi mi o pewien dystans do rezultatów, które mogą po prostu być efektem przypadku a nie dowodem skuteczności metody.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dlatego sprawdza to program a nie ja, aby to zobiektywizować. Po drugie zaś, gdyby było tak, że bezkrytycznie wierzę w to co dostaję, to po bardzo wielu próbach dających praktycznie te same wielkości ( okolice 2000 kombinacji jako punkt stopu) przynajmniej raz zagrałbym je wszystkie czego nigdy nie zrobiłem. Wciąż pomimo tego, że wyniki bezlitośnie pokazują, że tutaj należy stanąć robię kolejne kroki wiedząc o tym, że prawdopodobieństwo ich poprawności jest bliskie zeru. Wiara czyni podobno cuda, ale ja jestem z tych sceptycznych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Emil
      W tym wątku podajemy 5 liczb do gry Mini Lotto - liczby kwalifikujące się do ligi typera na miesiąc marzec. 
      Liczby prosimy oddzielać przecinkiem. 
    • Przez Emil
      Witajcie serdecznie użytkownicy, 
      Zauważyłem, że spora część osób nie potrafi się zalogować poprzez facebook lub pocztę gmail. 
      W obrębie całego forum jest tych osób naprawdę spora ilość, aczkolwiek to nie problem więc proszę się nie przejmować. 
      W tym poradniku opiszę krok po kroku jak się zarejestrować oraz zalogować poprzez facebook oraz gmail.
      ~~ Standardowa metoda wymaga loginu i hasła oraz potwierdzenia adresu email - zaś rejestracja poprzez facebook oraz gmail tego nie wymaga. Zapisuje tylko i wyłącznie Wasz adres email na którym macie założone konto w zależności o rejestracji facebooka lub gmaila.

Więc zaczynamy 😍
      Przechodzimy pod adres www - https://www.lottoforum.pl/register/  Wybieramy interesującą nas opcję rejestracji 
      Tylko zalogowany użytkownik może zobaczyć ukrytą zawartość.
      Proszę się zalogować lub zarejestrować. W przypadku facebooka musimy klikną "użyj konta facebook" - wtedy zostaniemy przeniesieni na stronę facebooka oraz następnie musimy się zalogować na swoje konto 

Proszę się zalogować lub zarejestrować. W przypadku kiedy mamy opcję zapamiętania hasła do facebooka to zarejestruje Nas natychmiast, bez konieczności logowania ~~ aczkolwiek należy pamiętać, że to działa tylko i wyłącznie w opcji zapamiętywania hasła.  
      Kiedy już się zalogujemy na nasze konto facebook zostaniemy przeniesieni z powrotem na stronę lottoforum oraz zostaniemy poproszeni o wybranie nazwy użytkownika oraz zaakceptowania zasad korzystania z forum 

Proszę się zalogować lub zarejestrować. Następnie należy kliknąć w "utwórz nowe konto" - wówczas zostaniemy w pełni zarejestrowani. 

W przypadku Google musimy klikną "użyj konta google" - wtedy zostaniemy przeniesieni na stronę Gmail oraz następnie musimy się zalogować na swoje konto 

Proszę się zalogować lub zarejestrować. W przypadku kiedy mamy opcję zapamiętania hasła do Gmail'a to zarejestruje Nas natychmiast, bez konieczności logowania ~~ aczkolwiek należy pamiętać, że to działa tylko i wyłącznie w opcji zapamiętywania hasła.  
      Kiedy już się zalogujemy na nasze konto Gmail zostaniemy przeniesieni z powrotem na stronę lottoforum oraz zostaniemy poproszeni o wybranie nazwy użytkownika oraz zaakceptowania zasad korzystania z forum 

Proszę się zalogować lub zarejestrować. Następnie należy kliknąć w "utwórz nowe konto" - wówczas zostaniemy w pełni zarejestrowani. 

LOGOWANIE SIĘ ZA POMOCĄ FACEBOOK LUB GMAIL 
                   2. Przechodzimy pod adres www - https://www.lottoforum.pl/login/
      Wybieramy opcję z której utworzyliśmy konto oraz logujemy się na swego facebook'a lub gmail'a i gotowe. 

Proszę się zalogować lub zarejestrować. W ten sposób nie musisz używać standardowego hasła. Twoje konto facebook oraz gmail jest w pełni bezpieczne, nie posiadamy uprawnień do Twego konta na facebook lub Gmail. 

W przypadku problemów z rejestracją porszę pisać na adres email - admin@lottoforum.pl lub użyć tego kontaktu - https://www.lottoforum.pl/contact/
  • Dodaj nową pozycję...