Jump to content
Czat jest dostępny tylko dla zalogowanych użytkowników.
Sign in to follow this  
Emil

Liga Typera - Mini Lotto - Marzec 2019

Recommended Posts

W tym wątku podajemy 5 liczb do gry Mini Lotto - liczby kwalifikujące się do ligi typera na miesiąc marzec. 

Liczby prosimy oddzielać przecinkiem. 

twojkwiat77 09,03,2019

01,16,17,25,37,48

By Emil,

Iwonka - proszę poprawić liczby. Wpisałaś 6 liczb zamiast 5.

Losowanie z dnia 10.03.2019 - 07, 10, 13, 21, 29

@twojkwiat77 [ LICZBY - 01,16,17,25,37,48 ] Łączna wygrana: 0,00 zł - ILOŚĆ TRAFIEŃ 0/5 - Punktów łącznie 0

Losowanie z dnia 11.03.2019 - 03, 16, 20, 39, 42

@twojkwiat77 [ LICZBY - 01,16,17,25,37 ] Łączna wygrana: 0,00 zł - ILOŚĆ TRAFIEŃ 1/5 - Punktów łącznie 1

Losowanie z dnia 12.03.2019 - 04, 09, 29, 36, 38

@twojkwiat77 [ LICZBY - 01,16,17,25,37 ] Łączna wygrana: 0,00 zł - ILOŚĆ TRAFIEŃ 0/5 - Punktów łącznie 1

Losowanie z dnia 13.03.2019 - 10, 23, 24, 27, 29

@twojkwiat77 [ LICZBY - 01,16,17,25,37 ] Łączna wygrana: 0,00 zł - ILOŚĆ TRAFIEŃ 0/5 - Punktów łącznie 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By MrDominikku
      Witam,
      Wiem, że dla wielu temat może się wydać naiwny, ale z doświadczenia, które do tej pory zdobyłem, wiem, że algorytmy uczące mogą być bardzo pomocne w typowaniu licz w grach liczbowych. Problem z algorytmami jest taki, że aby z nich móc korzystać to trzeba mieć jako takie pojęcie o programowaniu. W tym przypadku Python, który zebrał rzesze zwolenników, ze względu na biblioteki do analizy danych i przewidywania rezultatów. Sam przeczytałem kilka książek, niezliczone artykuły o nadzorowanym i nienadzorowanym uczeniu or filmy na YT.
      Kiedy pisałem swój pierwszy model uczący się zauważyłem, że ogrom czasu jaki najwięcej mi poświęcał było nie puszczanie modelu przez algorytmy, a redagowanie kodu, żeby zaaplikować zmiany i dostosować tak model by wyniki była jak najbardziej rzetelne. Tutaj wyjaśnię, dla nie wtajemniczonych, że każdy algorytm nadzorowany dzieli stworzony model na dwie grupy próbek, próbki uczące się i próbki testowe(80:20 lub 70:30). Algorytm (jest ich kilka, każdy da inny wyniki) aplikuje swoje zasady do grupy próbek uczących się i gdy przebrnie przez wszystkie to zaczyna testować swoje typy wybierając próbki z grupy testowej. Jeśli uda mu się "zgadnąć" to da sobie jeden punkt, a jak nie to zero. Na sam koniec algorytm wyrzuca wyniki w formie procentów, które określają jak bardzo trafny był ów algorytm. Założenie jest takie, że dążymy do osiągnięcia wyniku 100%. Z góry zaznaczę, że w grach losowych osiągniecie takiego wyniku graniczy z cudem :P Algorytmy używane w medycynie czy ekonomi dają średni wyniki pomiędzy 95-99%.
      Tworząc model uczący się używałem wielu algorytmów (od liniowego po wektorów, aż po łączenie algorytmów). Większość dawała wynik pomiędzy 30-60%, ale algorytm losowych drzewek decyzyjnych (RandomForest) dał mi wysoki wyniki 80% trafności. To jest nadal mało, bo np. z 100000 próbek 20000 odpada i może się okazać, że nasza wymarzona "szóstka", będzie w tej grupie źle typowanych. Własnie w tym momencie postanowiłem stworzyć program, który w prosty i szybki sposób pomoże mi zarządzać moim modelem tzn. poprzez tworzenie, dodawanie lub odejmowanie cech (odnośnik do wiki ->> 
      Hidden Content
      Give reaction or reply to this topic to see the hidden content. ). Im więcej "silnych" cech tym model da lepszy wyniki. Dlatego też zwracam się do forumowiczów, który mają dużo większe doświadczenie ode mnie (np @hibernatus), jakie cechy powinienem dodać do programu, które sprawią, że algorytm stwierdzi, że to na pewno ta próbka to nasza "szóstka" (marzenie ściętej głowy, ale zawsze byłem marzycielem :P). Jeśli ten temat nie wypali to będę dalej tworzyć program w zaciszu domowym i może kiedyś udostępnię jako open source na GitHubie.
      Każdy pomysł się przyda, bo może coś przeoczyłem, ale średnia arytmetyczna czy też delta dwóch liczb bo bardzo słabe cechy. Jako silną cechę mogę podać (najsilniejsza w moim modelu) podział liczb w lotka na trzy grupy
      Hidden Content
      Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.  (na dole artykułu). Przydzielenie każdej z liczb typowanych w losowaniu grupy np 1, 4, 7, 19, 33, 46 to 1, 1, 2, 1, 1, 3. Uprzedzę pytanie: czy udostępnię program? Tak, ale w chwili obecnej program jest oparty na skryptach, czyli nie posiada interfejsu użytkownika.
      Krytyka i feedback mile widziany :)
      EDIT: Program obsługuje tylko lotka 6 z 49, a w przyszłym etapie developmentu będzie obsługiwać wszystkie loterie w Polsce i na świecie jak również inne formy zakładów bukmacherskich. (piłka nożna, siatkówka, piłka ręczna)
    • By MrDominikku
      Czołem gracze!
      Może znajdzie się tutaj mniej lub bardziej wtajemniczony programista, który używa danych Lotto do typowania liczb w grach liczbowych Lotto. Mam taką sytuacje, że od jakiegoś czasu nie działa strona mbnet.pl, z której zazwyczaj pobierałem archiwalne wyniki lotka w formie pliki txt bądź xls. Strona jest nie aktywna, więc postanowiłem wziąć sprawy w swoje ręce i nie być zależnym od innych serwisów. Przeglądałem dokumentację programu Keniox i natrafiłem na sposób w jaki aktualizowane są wyniki w programie. Otóż jest tam wysyłane zapytanie query xml do strony lotto.pl.
      Zapytanie wygląda następująco

Hidden Content
      Give reaction or reply to this topic to see the hidden content. + str.format('data_losowania%5Bdate%5D={0}&op=&form_build_id={1}&form_id=lotto_wyszukaj_form', date.format("yyyy-mm-dd"), form) gdzie date to date = "2019-03-02" a form to  form = 'form-a4251ea9cfceec0e0003ead731f36e8d'
      Po wysłaniu zwraca mi stronę tylko z możliwością wyboru daty. Oznacza to że w HTML nie doszukamy się wyników z podana datą.
      Doszukałem się w internecie też dokumentacji w której podane sa ścieżki do aktualnych wyników, ale nie archiwalnych. SOAP, który tam również podali również nie działa. Jak wysyłam zapytanie przez python a to zwracam mi błąd.
      Ostatni sposób który sprawdziłem to decompilacja aplikacji na androida m.lotto gdzie doszukałem się zapytań SQL do bazy danych.
      Żadna z tych podanych metod nie daje mi satysfakcjonujących wyników. Czy ktoś z Was miał lub ma sprawdzone źródło wyników archiwalnych Lotto?
  • Create New...