Jump to content
Czat jest dostępny tylko dla zalogowanych użytkowników.
Sign in to follow this  
Guest Piotr

W jaki sposób można odebrać gigantyczną wygraną w Eurojackpot'cie.

Recommended Posts

Guest Piotr

Witam serdecznie. Zawsze zastanawiałem się czy gdybym teoretycznie ( może i praktyczne) wygrał w np.euro jackpot 200.000.000 zł to mógłbym wypłacić ją od razu w gotówce? Wypłata na konta bankowe nie wchodzi w rachubę gdyż są tam limity. Poprostu żywa gotówka mnie interesuje do ,,ręki". Jak to wygląda? Czy pracownicy oddziału przywożą na wskazany adres? Może są pakowane w jakieś walizki,torby etc...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikt Ci takiej gotówki do ręki nie da .Założą Tobie konto VIP w kilku bankach gdzie nie obowiązują limity i tam będziesz się bawił swoimi pieniędzmi.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Dariusz

Dokładnie masz rację taką gotówkę wydaje mi się że wypłacają w ratach przez kilka lat na konto 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie, wypłacą całość w Euro lub w pln jeśli będzie takowe życzenie laureata. Ale najszybciej po 7-miu dniach roboczych,od daty losowania.

Edited by Manitou

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szukałem w internecie informacji na ten temat aczkolwiek żadnego rzetelnego i potwierdzonego źródła nie znalazłem. 

Najprostszą metodą byłoby pytanie skierowane do samego organizatora. 

Być może Totalizator Sportowy udzieliłby odpowiedzi, więc zatem warto spróbować - 

Hidden Content

    Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
18 minut temu, Emil napisał:

Każda wygrana niższa niż 2280 zł jest automatycznie przypisywana do Twojego konta gracza. Możesz wypłacić ją na swój rachunek bankowy lub przeznaczyć na dalszą grę.

Po wygrane w wysokości równej i wyższej niż 2280 zł należy zgłosić się do jednego z 17 Oddziałów Totalizatora Sportowego. Adresy Oddziałów znajdziesz tutaj. Wygrana wypłacona zostanie na Twój rachunek bankowy. W momencie wypłaty od każdej wygranej wyższej niż 2280 zł potrącany jest 10-procentowy podatek.

Wypłata wygranych w Lotto i Mini Lotto odbywa się w okresie do 60 dni od dnia następującego po dniu losowania. Wygrane w Eurojackpot wypłacane są w następujących terminach:

wypłata wygranych I i II stopnia rozpoczyna się w drugim dniu roboczym po upływie 7 dni licząc od dnia następującego po dniu losowania i odbywa się w okresie do 60 dni liczonym od dnia następującego po dniu losowania;

wypłata wygranych od III do XII stopnia rozpoczyna się po ustaleniu przez Totalizator Sportowy wysokości wygranych każdego stopnia i odbywa się w dniu losowania lub w okresie do 60 dni liczonym od dnia następującego po dniu losowania;

wypłata wygranych, których wysokość w euro ustalona na podstawie raportu, o którym mowa w § 13 regulaminu gry, jest równa lub wyższa niż 10 000 000 euro rozpoczyna się w terminach określonych w pkt. a) i b) i odbywa się w okresie 28 miesięcy od losowania, w którym stwierdzono wygraną.

Na Twoje żądanie możemy wystawić imienne zaświadczenie o uzyskanej przez Ciebie wygranej. Zaświadczenie może być wystawione najpóźniej w dniu następującym po dniu, w którym uzyskano wygraną lub po dniu, w którym nastąpiła wypłata wygranej. W przypadku wygranych równych i wyższych niż 2280 zł musisz zgłosić się po odbiór wygranej i zaświadczenia do Oddziału Totalizatora Sportowego. W przypadku wygranej niższej niż 2280 zł należy zgłosić się po odbiór zaświadczenia do Oddziału Totalizatora Sportowego z dokumentem tożsamości najpóźniej w dniu następującym po dniu, w którym uzyskano wygraną lub po dniu, w którym nastąpiła wypłata wygranej, tj. wartość wygranej została przypisana do konta gracza. Informacja o możliwości zgłaszania przez graczy żądania wydania zaświadczenia o uzyskanej wygranej drogą elektroniczną zostanie podana przez Totalizator Sportowy do publicznej wiadomości po jej wprowadzeniu.

W Eurojackpot każda wygrana I stopnia oraz wygrane II-XII stopnia, których wartość w euro jest równa lub wyższa niż 10 000 000 euro wypłacane są w euro. Na żądanie grającego wypłata może odbyć się w złotych. Wypłata pozostałych wygranych realizowana jest w polskiej walucie.

Informację znalazłem na 

Hidden Content

    Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Każdemu życzę takich ,,problemów" 😄

  • Super! 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...