Skocz do zawartości
Lottoforum.pl - forum dla graczy

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwna sprawa z dzisiejszym losowaniem   o 14tej .Gdy rozpoczęła się transmisja nastąpiła jakaś awaria i nie było słychać prowadzącej. Najdziwniejsze jest jednak to, że słychać było szum włączonej maszyny losującej choć losowanie się jeszcze nie rozpoczęło. Dziwna sprawa.

Dziwną sprawą jest również losowanie z 3 stycznia tego roku, gdzie w losowaniu wypadło aż 12 liczb z poprzedniego losowania.

Zastanawia mnie również jak to możliwe, że skoro prawdopodobieństwo wygranej w multi jest o prawie 6 milionów wyższe niż w lotto jak to możliwe, że główne wygrane padają średnio raz na 3-4 miesiące przy 2 losowaniach dziennie.

Pozdrawiam grających

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Awarie sie zdarzaja losowosc powtarzalnosc rownierz aczkolwiek bardzo mozliwe jest ze wpada od 3 do 12 powtorek. Aby to zglebic trzeba prowadzic analizy codzienne i moze kiedys uda sie trafic cos wiekszego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Raz trafilem 9/10 ale mnie tez dziwi mala ilosc wygranych10/10 i podchodze so tego nieufnie  W sumie to wychodzi na to, ze nie tylko musisz miec nadzieje, ze skreslisz dobre liczby lecz, ze ktos jeszcze nie skresli takich samych bo wtedy out.tak, jakby system zanizal iosc wygranych.Analizuje liczby od dawna i w zasadzie czesto wyglada to tak, ze wylosowane wrecz omijaja typowane liczby. Loteria , w ktorej " wystarczy odrobina szczescia" zeby wygrac nawet 25 milionow a nikt jeszcze nigdy jej nie wygral. 

Wygrane najczesciej w przedziale 100-200 tys jakby pula nie byla wystarczajaca na wyzsze wyplaty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tu przyklad mojego typowania z wczoraj i wynik. I tak mam za kazdym razem. Cale sekwensy obok lub pomiedzy.irytujace.

Tylko zalogowany użytkownik może zobaczyć ukrytą zawartość.

Proszę się zalogować lub zarejestrować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie pamietam  kiedy ostatnio ktos trafil 10/ 10 z plusem a w ostatnich latach trafienie wygranej z 6cioma zerami mozliwe bylo jedynie dzieki bonusowi, ktory zlikwidowano. 

Moja diagnoza jest taka, ze przy dwoch losowaniach dziennie jest za malo czasu na uzbieranie puli wystarczajacej do wyzszych wygranych . W multi multi to jest chyba 30% calosci wkladu grajacych. Pomyslcie jaka musialaby to byc kwota by mozna bylo wyplacic wygrana w wysokosci 25 milionow zl i ile czasu trwaloby jej uzbieranie patrzac dla porownania na gre lotto i w jakim tempie zbiera sie tam pula, gdy ktos nie wygra a pula w przypadku tej gry to 50% .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do Ufo.......

Sprytne podejście ale jednak troszkę pochodzisz do sprawy za poważnie .Wydaje mi się że wiesz o co kaman, ale to temat do dyskusji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak na logike. Autor tematu wskazal, ze wygrane 10 na 10 padaja rzadko raz na 3  miesiace choc prawdopodobienstwo wygranej jest znacznie wyzsze niz w lotto a losowan multi w miesiacu jest ponad 60. Mysle ze dlatego zlikwidowali bonusa bo na to wskazywal. Wszystko zgodnie z regulaminem ale otwarcie nikt ci nie powie " prosze panstwa dzisiaj nikt nie wygra glownej wygranej bo pula jest niewystarczajaca."

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do Ufo....

Witaj . Sory że tak piszę ale nazwa jest zbyt długa . Oczywiście że nikt nie powie a zastanawiałeś się na logikę jak wpadają liczby w Multi Multi Plus?  Wiesz że można przy tym 

nie zle zarobić tylko trzeba cierpliwości . Nie mówię że trafisz od razu 10/10 Plus ale mniejszymi kwotami też można sobie sprawić przyjemność .A Pula i tak zawsze będzie za mała

by obdarować Wszystkich grających .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gralem kiedys na 3 i 6 skr. Mialem juz skonczyc grac pare miesiecy temu ale wtedy wyslalem na 10 skreslen i trafilem 9/10 (jak na razie moj rekord) i gram dalej.

Teraz znowu jestem na granicy bo cuda jakie sie dzieja z tymi liczbami frustruja mnie i chyba zaprzestane gry. Moze przerzuce sie na ekstra pensje albo eurojack od czasu do czasu.

W multi gralem nieprzerwanie jakos od 1997 . 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cuda się zdarzają nawet nie wiesz jak często .Wiem bo gram robię analizy i to nie tylko całościowe ale dniowe godzinowe i w ogóle różne. Także gram na 3 ale też na 5 a nie 6 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

i tak o to wczoraj ktoś trafił te 10/10 ale bez plusa, więc wygrana rzędu 250 tys. a nie 2,5 milona, a liczby jakie padły ciekawe bardzo dla tych co śledzą liczby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do Eniwo.

Masz zdecydowanie rację Dla tych co prowadzą analizy i śledzą już o tym wiedzą 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi