Skocz do zawartości
Czat jest dostępny tylko dla zalogowanych użytkowników.

Rekomendowane odpowiedzi

No ale temat dotyczy wlasnie wysokosci wygranych, to ze raz na jakis czas pada 10tka nikt nie negowal.

Przy takim prawdopodobienstwie i tak powinny padac czesciej. Czesto trzeba czekac 60 -100 losowan. Wyobraz sobie jaka bylaby to kumulacja w lotto gduby tak dlugo nie padala wygrana.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Intuicja dobrze ci mówi. Każdy słyszy jak dwa razy dziennie przed losowaniami zawsze mówią, że można wygrać nawet 25 milionów. Ale jeśli od początku nikt nigdy jeszcze ich nie wygrał to znaczy, że nie da się ich wygrać .

Najważniejsze jest to co nie jest wypowiedziane głośno czyli: "Można wygrać nawet 25 milionów" JEŚLI PULA BĘDZIE WYSTARCZAJĄCA.

W ten sposób można obiecać nawet miliard jeśli wie się , że warunki i tak nie będą pozwalały na wygraną.

Zmiana nazwy tematu myląca bo przede wszystkim nie chodziło o dźwięk prowadzącej a o dźwięk maszyny, której szum słyszalny był jeszcze przed rozpoczęciem losowania a do tego inne kwestie poruszane tutaj również bardziej pasowały do charakteru poprzedniej nazwy wątku czyli "problemy i dziwności"

"awaria imitacji dźwięku prowadzącej" brzmi zabawnie i ważne , by ci , którzy czytają ten wątek wiedzieli, że to nie mój twór lecz zmieniony z mojego czyli "PROBLEMY i DZIWNOŚCI"

Edytowane przez Paweł Woźniak
By Emil,

Poprawiłem nazwę tematu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może z innej półki ale myślę, że się da ustrzelić główną w multi, dowodem jest Ekstra Pensja - 

Tylko zalogowany użytkownik może zobaczyć ukrytą zawartość.

Proszę się zalogować lub zarejestrować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No cóż zrobienie 2 losowań dziennie zamiast jednego na pewno spowodowalo korzysc dla wlasciciela bo przy krotszym czasie zbierania puli nie wyplaca sie wyzszych wygranych. 

Odnotowalem, ze po przesiadce na nowy system ilosc wygranych jeszcze bardziej zmalala. Jak w kazdej firmie zysk musi byc generowany z roku na rok co raz wiekszy inaczej firma nie ma racji bytu. 

Mnie sie udalo trafic 9/10 z plusem przy stawce 2 co i tak nie zwrocilo mi calkowitych nakladow jakie ponislem od kiedy gram w multi a ktore szacuje na okolo 300 tys.

Zabawne bo nastapilo to w momencie gdy mialem juz przestac grac i jednak zostalem w grze co potwierdza, ze wygrane naklaniaja graczy do dalszej gry choc po zgromadzeniu ogolnodostepnych informacji nadal podchodze sceptycznie i nieufnie do mechanizmow tej gry.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja czegoś tutaj nie rozumiem...czyli, jak to jest? Jeżeli trafię 10/10 z plusem to mogą mi nie wypłacić tych 2,5 mln bo pula jest niewystarczająca? A te 2,5mln to nie jest gwarantowana wygrana bez względu na to ile wynosi pula?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Na moj rozum system nie pozwoli wylosowac twoich liczb jesli pula nie jest wystarczajaca do wyplaty wygranej.

Edytowane przez Ufofromaspace Kraken

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W ostatnich 200 losowaniach multi multi padły tylko 3 główne wygrane dziesięć z dziesięciu (10/10). 

Mianowicie dnia 15.01.2019 | 16.02.2019 | 28.02.2019

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi