Skocz do zawartości
Czat jest dostępny tylko dla zalogowanych użytkowników.

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwna sprawa z dzisiejszym losowaniem   o 14tej .Gdy rozpoczęła się transmisja nastąpiła jakaś awaria i nie było słychać prowadzącej. Najdziwniejsze jest jednak to, że słychać było szum włączonej maszyny losującej choć losowanie się jeszcze nie rozpoczęło. Dziwna sprawa.

Dziwną sprawą jest również losowanie z 3 stycznia tego roku, gdzie w losowaniu wypadło aż 12 liczb z poprzedniego losowania.

Zastanawia mnie również jak to możliwe, że skoro prawdopodobieństwo wygranej w multi jest o prawie 6 milionów wyższe niż w lotto jak to możliwe, że główne wygrane padają średnio raz na 3-4 miesiące przy 2 losowaniach dziennie.

Pozdrawiam grających

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dariusz

Awarie sie zdarzaja losowosc powtarzalnosc rownierz aczkolwiek bardzo mozliwe jest ze wpada od 3 do 12 powtorek. Aby to zglebic trzeba prowadzic analizy codzienne i moze kiedys uda sie trafic cos wiekszego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Raz trafilem 9/10 ale mnie tez dziwi mala ilosc wygranych10/10 i podchodze so tego nieufnie  W sumie to wychodzi na to, ze nie tylko musisz miec nadzieje, ze skreslisz dobre liczby lecz, ze ktos jeszcze nie skresli takich samych bo wtedy out.tak, jakby system zanizal iosc wygranych.Analizuje liczby od dawna i w zasadzie czesto wyglada to tak, ze wylosowane wrecz omijaja typowane liczby. Loteria , w ktorej " wystarczy odrobina szczescia" zeby wygrac nawet 25 milionow a nikt jeszcze nigdy jej nie wygral. 

Wygrane najczesciej w przedziale 100-200 tys jakby pula nie byla wystarczajaca na wyzsze wyplaty.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tu przyklad mojego typowania z wczoraj i wynik. I tak mam za kazdym razem. Cale sekwensy obok lub pomiedzy.irytujace.

Tylko zalogowany użytkownik może zobaczyć ukrytą zawartość.

Proszę się zalogować lub zarejestrować.

• WoW 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie pamietam  kiedy ostatnio ktos trafil 10/ 10 z plusem a w ostatnich latach trafienie wygranej z 6cioma zerami mozliwe bylo jedynie dzieki bonusowi, ktory zlikwidowano. 

Moja diagnoza jest taka, ze przy dwoch losowaniach dziennie jest za malo czasu na uzbieranie puli wystarczajacej do wyzszych wygranych . W multi multi to jest chyba 30% calosci wkladu grajacych. Pomyslcie jaka musialaby to byc kwota by mozna bylo wyplacic wygrana w wysokosci 25 milionow zl i ile czasu trwaloby jej uzbieranie patrzac dla porownania na gre lotto i w jakim tempie zbiera sie tam pula, gdy ktos nie wygra a pula w przypadku tej gry to 50% .

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dariusz

Do Ufo.......

Sprytne podejście ale jednak troszkę pochodzisz do sprawy za poważnie .Wydaje mi się że wiesz o co kaman, ale to temat do dyskusji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak na logike. Autor tematu wskazal, ze wygrane 10 na 10 padaja rzadko raz na 3  miesiace choc prawdopodobienstwo wygranej jest znacznie wyzsze niz w lotto a losowan multi w miesiacu jest ponad 60. Mysle ze dlatego zlikwidowali bonusa bo na to wskazywal. Wszystko zgodnie z regulaminem ale otwarcie nikt ci nie powie " prosze panstwa dzisiaj nikt nie wygra glownej wygranej bo pula jest niewystarczajaca."

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dariusz

Do Ufo....

Witaj . Sory że tak piszę ale nazwa jest zbyt długa . Oczywiście że nikt nie powie a zastanawiałeś się na logikę jak wpadają liczby w Multi Multi Plus?  Wiesz że można przy tym 

nie zle zarobić tylko trzeba cierpliwości . Nie mówię że trafisz od razu 10/10 Plus ale mniejszymi kwotami też można sobie sprawić przyjemność .A Pula i tak zawsze będzie za mała

by obdarować Wszystkich grających .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gralem kiedys na 3 i 6 skr. Mialem juz skonczyc grac pare miesiecy temu ale wtedy wyslalem na 10 skreslen i trafilem 9/10 (jak na razie moj rekord) i gram dalej.

Teraz znowu jestem na granicy bo cuda jakie sie dzieja z tymi liczbami frustruja mnie i chyba zaprzestane gry. Moze przerzuce sie na ekstra pensje albo eurojack od czasu do czasu.

W multi gralem nieprzerwanie jakos od 1997 . 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dariusz

Cuda się zdarzają nawet nie wiesz jak często .Wiem bo gram robię analizy i to nie tylko całościowe ale dniowe godzinowe i w ogóle różne. Także gram na 3 ale też na 5 a nie 6 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

i tak o to wczoraj ktoś trafił te 10/10 ale bez plusa, więc wygrana rzędu 250 tys. a nie 2,5 milona, a liczby jakie padły ciekawe bardzo dla tych co śledzą liczby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dariusz

Do Eniwo.

Masz zdecydowanie rację Dla tych co prowadzą analizy i śledzą już o tym wiedzą 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ilość wygranych jest ściśle kontrolowana. Czasami mam wrażenie, że ktoś ustawia jakiś "suwak" na komputerze bo spadają obroty i trzeba zachęcić ludzi do grania i przez 2-3 dni pada więcej pomniejszych wygranych. Przeważnie jak wygrywam jakieś kwoty 200-300 to i danego dnia mój ojciec i znajomi też mają wygrane.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do samego końca nie możemy brnąć w to, że ilość wygranych jest kontrolowana. Jeżeli obroty spadają to częściej możemy zaobserwować lokowanie reklam w TV oraz upominki które rozdają kolektorzy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Emil napisał:

Do samego końca nie możemy brnąć w to, że ilość wygranych jest kontrolowana. Jeżeli obroty spadają to częściej możemy zaobserwować lokowanie reklam w TV oraz upominki które rozdają kolektorzy. 

Ja tam nie wiem ale jesli w grze nie pada glowna wygrana przez 3 miesiace to olowek , zdrapywacz do zdrapek lub tekturka na blankiet nie zacheca do gry bo ktos ma po prostu przeswiadczenie, ze nie da sie wygrac.

Ludzie graja i wydaja wiecej gdy cos trafiaja .tu sie zhodze, ze na przyklad w okresach przedswiatecznych moze padac wiecej wygranych mniejszego stopnia co ma zachecac do gry.

Inna kwestia co sie dzieje z obstawionymi liczbami graczy, ktorzy zwiekszaja stawke a pula nie jest wystarczajaca do wyplacenia takich wygranych. Musi zatem dochodzic do jakiegos blokowania najwyzszych stopni wygranych. Chyba, ze gdzies w regulaminie jest zapis, ze nawet jak pula jest nie wystarczajaca a ktos trafia kilka milionow to totalizator i tak wyplaci wygrana. Ja takiego zapisu nie znalazlem.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Prawdopodobieństwo trafienia głównej w Multi Multi to 1:8 911 711 zaś z plusem daje nam 1:17 823 422. 

Wydaje mi się, że jest więcej grających w lotto niż jeżeli Multi Multi. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Emil napisał:

@Paweł Woźniak z ciekawości zapytam - masz jakieś nagranie z dnia tego losowania/zajścia? Może ktoś to nagrał i wrzucił na Youtube. 

Tez szukalem ale nagle okazalo sie , ze usuneli archiwum losowan ze strony lotto .

• Lubię to! 1
  • Dzięki! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
26 minut temu, Emil napisał:

Prawdopodobieństwo trafienia głównej w Multi Multi to 1:8 911 711 zaś z plusem daje nam 1:17 823 422. 

Wydaje mi się, że jest więcej grających w lotto niż jeżeli Multi Multi. 

ale nie zauwazylem by padaly 10tki ze zwielokrotniona stawka. Na dlugo przed zlikwidowaniem bonusa nie padla zadna. A przeciez "wystarczy odrobina szczescia". 

Edytowane przez Ufofromaspace Kraken
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Ufofromaspace Kraken napisał:

ale nie zauwazylem by padaly 10tki ze zwielokrotniona stawka. Na dlugo przed zlikwidowaniem bonusa nie padla zadna. 

To jest już w kwestii samych graczy. 

Nie ma dokładnych statystyk co do zawarcia zakładów z wielokrotną stawką.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mamy czarno na białym. Można zwrócić uwagę na to, że przykładowym słabym miesiącem okazał się maj w 2017 roku gdzie wygrana padła tylko raz. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
20 minut temu, Emil napisał:

To jest już w kwestii samych graczy. 

Mysle, ze te watpliwosci moglaby rozwiac adnotacja totalizatora o tym czy przy trafionej wyzszej wygranej a w razie gdy pula jest niewystarczajaca to totalizator i tak wyplaci wygrana. Wiadomo czy jest taki zapis w regulaminie multi multi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Emil napisał:

Mamy czarno na białym. Można zwrócić uwagę na to, że przykładowym słabym miesiącem okazał się maj w 2017 roku gdzie wygrana padła tylko raz. 

Ta, problem w tym, ze te wysokie kwoty to nie wielokrotnosc stawki lecz bonus, ktory zbieral sie miesiacami.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Ufofromaspace Kraken napisał:

Mysle, ze te watpliwosci moglaby rozwiac adnotacja totalizatora o tym czy przy trafionej wyzszej wygranej a w razie gdy pula jest niewystarczajaca to totalizator i tak wyplaci wygrana. Wiadomo czy jest taki zapis w regulaminie multi multi?

Pula gwarantowana powinna być, gdzieś czytałem taki zapis ale nie jestem wstanie określić aktualnie "gdzie".

9 minut temu, Ufofromaspace Kraken napisał:

Ta, problem w tym, ze te wysokie kwoty to nie wielokrotnosc stawki lecz bonus, ktory zbieral sie miesiacami.

Nie miałem na myśli wysokość kwot a częstotliwość wygranych między dostępem czasowym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi