Skocz do zawartości
Lottoforum.pl - forum dla graczy
Dariusz

Liczba jaka nie wpadnie

Rekomendowane odpowiedzi

Podaj 1 lub 2 lub max 3 liczby ( nie więcej )! jakie nie wpadną w danym losowaniu 

15.12.2018 r godz 14:00 myślę że nie wpadnie liczba nr 12 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

15.12.2018 r liczby 12 nie bylo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

16.12.2018 r godz 21:40 ----14

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

13.01.2019 r godz 14:00 stawiam że nie wpadnie 6 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Mond
      Witam forumowiczów. Do założenia konta na tym forum skłoniła mnie sytuacja, która przed chwilą spotkała mnie podczas próby wypłaty wygranej z multi multi (8 zł). Podając kupon otrzymałem informację, że wygrana została wypłacona. Tylko, że ja ten kupon mam , wiec wypłacić go nie mogłem, a poza tym nie zdążyłem (losowanie na dziś o 14:00, a kupon cały czas miałem w domu) Sprawdzałem w dwóch miejscach. To daje dużo do myślenia. Tak tego nie zostawię. I nie chodzi o głupie 8 zł, tylko o cały system lotto. Czy ktoś miał kiedyś podobną sytuację?
    • Przez Emil
      Spółka deklaruje, że nowości pojawią się jeszcze w tym roku
      Możliwość zakupu gier przez internet oraz aplikację mobilną na smartfonach to dwie ciekawe nowości jakie pojawią się w ofercie Totalizatora Sportowego jeszcze tej jesieni. – Uruchomienie sprzedaży tradycyjnych gier Lotto przez sieć internet, w tym przez aplikację mobilną, planowane jest w listopadzie – napisał Damian Wiśniewski z biura rzecznika prasowego TS w odpowiedzi na moje pytania w tej sprawie.
      Na razie nie znam szczegółów, jeśli chodzi o użyte w tych rozwiązaniach sposoby płatności. Zakładam, że Totalizator Sportowy umożliwi transakcje kartami, Blikiem i pay by linkami, które obecnie są najpopularniejszą formą płatności w polskim e-commerce.
      Tymczasem TS ostatnio zaskakuje wieloma nowościami z zakresu płatności. Przypomnę, że od kilku miesięcy za gry Lotto można zapłacić kartą bankową we wszystkich kilkuset kolektorach własnych TS. Natomiast już od przyszłego roku, dzięki integracji terminali płatniczych z systemami sprzedażowymi, transakcje bezgotówkowe za gry mają być wdrażane we wszystkich pozostałych kolekturach obsługiwanych przez partnerów TS.
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...