Skocz do zawartości
Lottoforum.pl - forum dla graczy
Emil

Totalizator Sportowy umożliwił grę LOTTO przez Internet!

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie serdecznie 😍

Oficjalnie Totalizator Sportowy Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie umożliwił grę przez Internet! 

Cytat ze strony lotto.pl 

Tylko zalogowany użytkownik może zobaczyć ukrytą zawartość.

Proszę się zalogować lub zarejestrować.

Przy grze internetowej należy również pamiętać, że:
•  musisz być na terytorium Polski. Serwis jest blokowany poza granicami naszego kraju
•  nie ma opcji gry systemowej
•  nie można obstawiać w godzinach 21:30 - 21:50, zaś w przypadku gry Eurojackpot przerwa jest od piątku godz. 19:00, do soboty godz. 06:30
•  dla systemów Android oraz iOS można skorzystać z dedykowanej aplikacji do gry
•  istnieje możliwość subskrypcji, czyli ponawiania gry na te same wybrane liczby lub chybił trafił

Wygrane poniżej kwoty 2280 zł automatycznie trafiają na konto gracza, natomiast wyższe wygrane wymagają udania się do oddziałów Totalizatora Sportowego (podobnie jak to ma miejsce przy grze stacjonarnej). Pieniądze z konta gracza można w każdej chwili wypłacić na swoje konto bankowe.

Oficjalna strony do grania przez internet - 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czekałem na możliwość gry przez internet, lecz oddana do użytku platforma na pewno nie spełnia oczekiwań wielu klientów, dodając do tego problemy z rejestracją i weryfikacją,a później zakupem zakładu po przez błedną lokalizację przelewa czarę goryczy.

Mam prace w terenie i często jestem tam gdzie do kolekturu mam z 10km, wiec ucieszyłem się gdy wystartowała 5-go grudnia. Rejestracja w gruncie rzeczy przeszła gładko, zdjęcie dowodu jakoś też szybko zweryfikowano- widocznie miałem szczęście, bo w komentarzach na fb skarg co nie miara.

Wpłata szybka bez prowizji. Ale tu już problem, gdy chcesz zapłacić za zakłady nagle strona ci wciska ,że jesteś po za granicami RP. Udostępniasz wszystko co tylko można w ustawieniach, czyścisz ciastka i nic- problem się powtarza. Dopiero po włączeniu przeglądarki Edge Microsoftu udało mi się zakupić zakłady. Za jednym zamachem możesz wypełnić 10 zakładów, nie ma czegoś takiego jak koszyk-więc musisz płacić odrazu po wypełnieniu tych 10-ciu, a brak gry systemem choćby na 6 lub siedem zmusza do rozpisania analogowo i tu się można przejechać sys 7 to 21 zakładów- przyjmuje ci 10 i jest ok, nastepnie wypełniasz 10 i  okazuje się,że nie zmieniając łącza i ustawień teleportowałeś się za granicę :) szlag Cię trafia bo do wykonania przelewu na swoje konto w portalu nie przeszkadza im ta geolokalizacja ,a do zawarcia zakładów już problem. Pomyslałem- no jeśli nie przez komputer, to przez apkę i w apce fajnie bo klikasz w wirualny kupon ( na stronie wpisujesz liczby)

Namęczyłem się aby powpisywać te liczby w systemie i co? I system mnie informuje,że mie moge zawrzeć zakładów bo jestem po za granicami RP. 

No szlag mnie trafił prawie,wziąłem drugi telefon i otworzyłem na nim stronę gry.lotto z przeglądarki łącząc się z netem poprzez ten pierwszy i co? Płatność wchodzi bez problemu.Ale jeszcze jeden mi został aby ten sys7 był kompletny, lecz po raz któryś nie zmieniając łącza w następnej trasakcji dowiaduję sie o swojej umiejętności do teleportacji. Czyli serwis nie dopracowany, przy wygranych nie pokazuje ci trafionych liczb a jedynie informację że wygrany.Jeśli chcesz wiedzieć gdzie i jakie liczby ci weszły, musisz odszukać maila i sam sobie sprawdzić-to niedorubka niesamowita. To narazie tyle-Pozdrawiam.

Edytowane przez Manitou

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  1. Otwórz Chrome na komputerze.
  2. W prawym górnym rogu kliknij Więcej 

Ustawienia.
  3. Na dole kliknij Zaawansowane.
  4. W sekcji „Prywatność i bezpieczeństwo” kliknij Ustawienia treści.
  5. Kliknij opcję Lokalizacja.
  6. Włącz opcję Pytaj przed uzyskaniem dostępu.

Jak wejdziesz na stronę to zapyta: "Czy chcesz udostępnić danej stronie informacje o lokalizacji?"

Klikasz zezwalaj i po problemie.

Edytowane przez marsuc
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, marsuc napisał:
  1. Otwórz Chrome na komputerze.
  2. W prawym górnym rogu kliknij Więcej 

Ustawienia.
  3. Na dole kliknij Zaawansowane.
  4. W sekcji „Prywatność i bezpieczeństwo” kliknij Ustawienia treści.
  5. Kliknij opcję Lokalizacja.
  6. Włącz opcję Pytaj przed uzyskaniem dostępu.

Jak wejdziesz na stronę to zapyta: "Czy chcesz udostępnić danej stronie informacje o lokalizacji?"

Klikasz zezwalaj i po problemie.

Nie koniecznie po problemie. Ale jeśli masz net stacjonarny to możliwe,ze po problemie, ale z mobilnego nie gwarantuję.

A po pierwsze miałem wszystkie zgody w ustawieniach w każdej przeglądarce.

Edytowane przez Manitou

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i potwierdziły się moje przypuszczenia. Od środy przebywam w Poznaniu i chodzę na stacjonarnym necie,cały serwis działa jak marzenie, tylko moim zdaniem mija się to z celem, wychodząc z domu mam ok.50 m. do lottomatu, bardziej czekałem na to rozwiązanie jak mnie rzucają gdzieś w las, a tam to już różnie z działaniem strony i lokalizacji- czasem się uda,czasem nie. Aplikacja w/g mnie jest bardziej poręczna niż strona web.Dlaczego? Otóż przez brak możliwości grania systemem trzeba sobie samemu rozpisać.Na stronie web typujesz wpisując liczby w aplikacji wirtualna kratka zakładu, więc szybko i łatwo wbijesz rozpisany nawet mini sys 7.To na razie na tyle w mojej opinii. CDN.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Manitou

No to mocne i celne ciosy zadajesz im. Ja jeścio nie paprobował, a aplikacji nie ściągnę na dzisiaj bo mają ją jedynie na Androida a ja iphonowy.

• Lubię to! 1
  • Ha ha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Śmiem twierdzić,że Totalizator naprawił ułomność z lokalizacją. Bywam na takich zadupiach i działa czy to z aplikacji lub też uruchamiając komp z mobilnego netu działa-różne lokalizacje, nawet przy miedzy granicznej i system nie wmawia mi że jestem po za granicami RP.

Jeszcze jedna rada, jeśli korzystacie z aplikacji bankowych,gdzie dostępny jest blik to jest najlepsza forma płatności, a jak jeszcze bank udostępnia blik 1klik jak alior to zapłata za lotto przez neta to pryszcz-szybko,łatwo,ekonomicznie(tam,gdzie płacisz za przelew przy płatnościach blik nie ma tej opłaty).

Edytowane przez Manitou

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No krok do przodu. Jeszcze miesiąc, dwa dodadzą gry i umożliwią grę systemową. Ciekawe jaki procent przeniesie się w ciągu roku do internetu z kolektur.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Z tego co widzę grając rozpisanym systemem, każdy zakład traktowany jest z osobna, czyli załóżmy trafiamy cztery w mini rozpisane na 126 kombinacji   , gdyby traktować to całościowo to po odbiór do centrali, a jednak każdy zakład rozliczany z osobna, nawet, gdy w jednej transakcji max 10 zakł.przekroczony jest pułap 2280pln. Do głównego oddz. musimy jedynie odebrać jednostkową wygraną pow.2280 z jednego zakładu. nawet rozpisanego sys 9 trafiając cztery dostajemy pieniądze dopisane do konta gracza 3 729,50 bo jednostkowo w zadnym pojedynczym nie przekroczyliśmy 2280pln.

Nie wiem jak będą traktować takie trafienia jeśli  wprowadzą opcje systemowe. Czy jako jeden systemowy zakład, czy jako iluś tam zakładowa suma zakładów prostych.Teraz na razie trzeba sobie rozpisać czy to skrócony czy pełny.W aplikacji gry.lotto jest to w miarę proste wpisanie 126 zakładów zajmie nam ok15 min. rozpiski nie polecam w internetowym Web wydaniu serwisu(za dużo pi....lenia z numerycznym wbijaniem liczb). Do rozpisu systemu używam strony 

wklepuje swoje liczby, dalej schemat systemu "klik" i mam rozpisane kombinacje, a później aplikacja i sprawny kciuk :) 

Edytowane przez Manitou

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na wypłatę środków na konto w banku z wygranej osobiście czekałem 2-dni robocze. czy to długo? Być może prowokują sytuacje aby wykorzystywać wygrane na następne zakłady.Dawniej w lottomanii wygraną miałem już na koncie rankiem o 10-tej z losowania wieczornego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi