Jump to content
Czat jest dostępny tylko dla zalogowanych użytkowników.
Guest Dariusz

Fan Club Mini Lotto

Recommended Posts

Guest Dariusz

Fan Club Mini Lotto powstał w celu wymiany poglądów analiz i wspólnej wymiany korespondencji.

Temat jest jawny dla osób zalogowanych i jest dostępny tylko dla Formowiczów lottoforum.pl 

Może udzielę się pierwszy :)

Polecam by Pan wkleił w swoim poście swoją tabelkę i może by tak więcej osób brało udział w tym temacie niż w poprzednim z tabelką ;)

To tylko takie moje przemyślenia :)

Patrzac na Pana tabelkę stawiam na 

9/11/21/28/32

Ale możliwe że któraś liczba się też powtórzy w grę wchodzą 

12 bądź 20

Guest Dariusz

Analiza Mini Lotto na podstawie wyników z pazdziernika i listopada do dnia 22.11.2018 r

Najlepsze Pary 

1738782702_ParyMiniLotto.png.a1e82bc06e0dbbb323c3054c986c4c30.png 

Najlepsze 2/3

96393459_DawaztrzechMiniLotto.png.cbda90c4ecc3150043319daa9d5e60cf.png 

Najlepsze 3/3

200733029_TrjkiMiniLotto.png.79e7893cd8b825cb2ba444caf17dbdc2.png 

Najlepsze 4/4

1662562985_CzwrkiMiniLotto.png.c8abba92d7713281df8e3833e03b51a3.png 

Pod uwagę wziołem losowania od dnia 01.10.2018 do dnia 22.11.2018 r . Wybrałem najlepsze układy liczbowe po 10 szt Dla każdego rozwiązania.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani Zapraszam do wymiany poglądów spostrzeżeń na łamach lottoforum .pl  tu w temacie lub na czacie

Można także napisać do mnie PW na stronie lub e maila lotto1@o2.pl ew gg 60006802 a także na aplikacji discord ściągniętej z internetu.

Gorąco zachęcam do wymiany poglądów . 

Guest Dariusz

8 liczb do Mini Lotto od dnia 24.11.2018 r

11-26-38-15-19-06-31-42

W Mini Lotto gram najczęściej i jest to moja ulubiona gra, dlatego że jest dość tania i szansę na główną wygraną są dużo większe, niż w Lotto.

Częściej zacząłem grać w tym roku, kilka razy udało mi się trafić trójkę, raz wpadła czwórka, ciągle liczę na piątkę. Wiem, że ludzie wygrywają, a taka sumka rzędu kilkudziesięciu/kilkuset tysięcy byłaby w sam raz, na pewno nie odbiłoby mi jak po wygraniu kilku milionów 😉

Wczoraj szczescie mi dopisalo .

3\5 w Mini Lotto z tabelki Darka i 3/6 w Lotto

Guest Dariusz

Zaczynamy analizy Mini Lotto gry która jest najtańsza w Polsce myślę że temat się przyjmie  .Startujemy .

Guest Dariusz

gjc1q17wzduo.jpg 

Takie układy 3/5 wpadały od 01 grudnia 2018 r już 2x

1-23-27-30 to czwórka jaka wpadła już od 01 grudnia 2x

Liczby gorące 3-7-27-35-1-17-29-30-39-5

Liczby zimne  38-10-34-6-28-11-2-37-31-21

Od Dnia 01 grudnia 2018 r do dnia 08 stycznia 2019 r  wpadło 78 liczb średnia na losowanie wynosi 2  parzystych oraz 117 nieparzystych średnia na losowanie wynosi 3 .

Guest Dariusz

Jakie analizy Cię interesują o czym chciałbyś wiedzieć przeczytać . Napisz pomogę wyjaśnię podpowiem . 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By MrDominikku
      Czołem gracze!
      Może znajdzie się tutaj mniej lub bardziej wtajemniczony programista, który używa danych Lotto do typowania liczb w grach liczbowych Lotto. Mam taką sytuacje, że od jakiegoś czasu nie działa strona mbnet.pl, z której zazwyczaj pobierałem archiwalne wyniki lotka w formie pliki txt bądź xls. Strona jest nie aktywna, więc postanowiłem wziąć sprawy w swoje ręce i nie być zależnym od innych serwisów. Przeglądałem dokumentację programu Keniox i natrafiłem na sposób w jaki aktualizowane są wyniki w programie. Otóż jest tam wysyłane zapytanie query xml do strony lotto.pl.
      Zapytanie wygląda następująco

Hidden Content
      Give reaction or reply to this topic to see the hidden content. + str.format('data_losowania%5Bdate%5D={0}&op=&form_build_id={1}&form_id=lotto_wyszukaj_form', date.format("yyyy-mm-dd"), form) gdzie date to date = "2019-03-02" a form to  form = 'form-a4251ea9cfceec0e0003ead731f36e8d'
      Po wysłaniu zwraca mi stronę tylko z możliwością wyboru daty. Oznacza to że w HTML nie doszukamy się wyników z podana datą.
      Doszukałem się w internecie też dokumentacji w której podane sa ścieżki do aktualnych wyników, ale nie archiwalnych. SOAP, który tam również podali również nie działa. Jak wysyłam zapytanie przez python a to zwracam mi błąd.
      Ostatni sposób który sprawdziłem to decompilacja aplikacji na androida m.lotto gdzie doszukałem się zapytań SQL do bazy danych.
      Żadna z tych podanych metod nie daje mi satysfakcjonujących wyników. Czy ktoś z Was miał lub ma sprawdzone źródło wyników archiwalnych Lotto?
    • By Emil
      W tym wątku podajemy 5 liczb do gry Mini Lotto - liczby kwalifikujące się do ligi typera na miesiąc marzec. 
      Liczby prosimy oddzielać przecinkiem. 
  • Create New...