Jump to content
Czat jest dostępny tylko dla zalogowanych użytkowników.
Sign in to follow this  
Guest Dariusz

Nasze historie związane z grą w Multi . Zwycięstwa porażki .Kupony

Recommended Posts

Guest Dariusz

Witam Wszystkich . 

W kolejnym temacie na stronie chciałbym byśmy opisywali swoje historie związane z grą w Multi Multi Plus .Te śmieszne i mniej śmieszne

swoje zwycięstwa porażki . Jeżeli chciałbyś zamieścić kupon wygrany - przegrany ZAPRASZAM  do dyskusji .

Guest Dariusz

Moja historia związana z Multi Multi Plus jest długa jak rzeka Nil . Myślę że można byłoby napisać nie jeden poemat ale opiszę tą bieżącą. Od kwietnia 2018 r prowadzę grupę

Multi Multi Plus . Gramy w Multi na kilka losowań na te same liczby 10 skreśleń z plusem lub bez w zależności od sytuacji grupy . Ostatnią sesję jaką zaczęliśmy w dniu 2.10.2018 r

o godz 14:00 komputer wytypował nam takie liczby : 

2 28 17 49 13 40 54 1 42 27 56 15 58 19 10 8 64 9 33 51

Graliśmy sobie codziennie i wpadało różnie raz był plus raz nie w zależności od losowania . W dniu 08.10.2018 r o godz 21:40 maszyna losująca wylosowała nam takie oto liczby

80 78 64 47 20 61 44 51 48 63 77 9 8 60 1 75 74 33 66  32 

Warto zwrócić uwagę na jedną ciekawostkę w liczbach wpadło 5 ostatnich oraz 8 z kolei wytypowana przez nas liczba 1 . No i oczywiście tym razem nie wpadł nam plus 

Plusem była liczba 32 . Trafiliśmy 6/10 . Najważniejszą rzeczą w tej historii jest to iż komputer typując liczby zawsze trafia coś raz większego raz mniejszego a to że wpadło

6/10 i 5 ostatnich liczb z typowanych to dowód na to że warto grać do końca nigdy się nie poddawać i zawsze warto walczyć bo kiedyś może się okazać że weszło ale nie

zagraliśmy .Tak już kiedyś było w moim przypadku raz wprawdzie dawno temu i nie w Multi a w Lotto ale to temat na inną historię  Walczę dalej. Pozdrawiam 

Guest Dariusz

Trafione 2/3 Zabrakło 1 była na kuponie liczba 2 .Kupon puszczony w miejscowości Koło 

20181009_114442.jpg

Guest Dariusz

No i stało się to co stać się musiało . Grupa zanotowała w 12 zakładach prostych trafienia 7/10 i to 3 razy. O grze grupowej wspomniałem wpis powyżej .

Dzień wcześniej pisałem że wpadło 5 ostatnich liczb dziś w dniu 10.10.2018 r o godz 14:00 wpadło w sumie 10/20  i wpadło także 6 pierwszych liczb z 20 jakie podałem powyżej

Oczywiście wygraliśmy w sumie około 500 zł i to się najbardziej liczy a wynik 10/20 po raz kolejny pkazał sprawdzalność programu Multilotek Plus 2018 i to że warto 

walczyć do końca. 

Guest Dariusz

Witajcie.

Swoją dzisiejszą historię mógłbym za tytułować Niewiarygodne a jednak.  W poniedziałek 

około południa otworzyłem jak zwykle swój komputer i zaczynam analizować liczby do 

Multi Multi Plus. Jak każdego dnia od rana tak i tego dnia stawiając kawę obok klawiatury 

komputera pomyślałem sobie jak nie teraz to kiedy. Moja a właściwie moje dwie koleżanki

które znam dodały mi energii pytając o liczby do gry a ja chcąc nie chcąc zaczynam analizę 

od 0 czyli generalnie od początku. No zaczynam powoli analizować choć to bardzo żmudna 

praca patrzę liczę i sam nie wiem co będzie ale co tam łyk kawy i zaczynamy . Po niespełna 

3 h porannej wytężonej pracy mam 2 układy 12 -sto liczbowe i siadam do nich ponownie 

by nie zrobić czegoś pochopnie wstaję od komputera i chodzę w koło po pokoju ostrożnie

zastanawiając się czy to jest oby na pewno to . Po długim rozmyślaniu podaję liczby jakie

nakreślił mi mój tok rozumowania . Liczby dostała  Ula z Bytomia i Iza z Gdyni . Proszę 

obie Panie by puszczały na spokojnie oba układy po 5 skreśleń 10 zakładów każda 12-stka

przez 6 kolejnych losowań . No i...... Pani Ula skreśliła w swoim zeszycie liczby Pani Iwona 

także i Panie zadowolone przeniosły liczby na kupony. Ula jak to Ula zadowolona uważnie

skreśla i idzie do kolektury a Iwona zamyślona zapomina i nie skreśliła liczb na kupon. Po loso-

waniu dokładnie o 14:06 Ula z uśmiechem na ustach dzwoni i krzyczy Darek mam 5/5 i cztery 

czwórki na pięć skreśleń . Ja słuchając tego już wiedziałem że tak będzie wyniki znałem po 

wylosowaniu ostatniej liczby z maszyny . Zastanawiałem się teraz co zrobiła Iza . A Pani

Iza załamana napisała mi że zakładów nie puściła .No cóż zdarza się trudno sobie po my

ślałem i pocieszałem koleżankę z czata forum. Powtarzając jak mantrę będzie dobrze.

Minęło niespełna 96 h Dla nie zorientowanych 4 dni lub jak kto woli 4 doby . Ponownie sam 

usiadłem ponownie kawa i ponownie jak zawsze o poranku gdy głowa jeszcze pracuje 

zaczynam analizować układy i ponownie wymyśliłem 12 liczb i jak poprzednio skreśliłem 

5 skreśleń na komputerze w programie . Liczby oczywiście podałem Pani Izie i jakoś 

umknęło mi z rozumu to że mam wysłać do Uli liczby jakie podał mi komputer . Ale naprawdę

to umknięcie było zupełnie nieświadome ale co tam mleko się wylało ważne że Iza numery 

dostała na gg i napisałem  że to na kilka losowań a plusa niech postawi zgodnie z sumieniem 

i możliwościami finansowymi. No i stało się coś niewiarygodnego nieprawdopodobnego po loso-

-waniu. Okazało się że ponownie wpadło 5/5 i to w pierwszym zakładzie . Tak ułożyły się cyferki

że 700 zł można było wyjąć bez mrugnięcia okiem i teraz nastąpił dramat . Pani Iza zajęta

sprawami rodzinnymi i obowiązkami rano już około godz 6 napisała mi spokojnie że ponownie

kuponów nie wysłała . Co za pech pomyślałem ale od razu zrobiło mi się bardzo przykro. 

2 x podałem liczby 2 razy nie skreśliła i co za tym idzie nie trafiła w realu 700 zł. Nie jestem 

jakimś odludkiem ale zrobiło mi się żal przykro i pomyślałem do trzech razy sztuka  tak zrobię

Pomyślę przy kawie zrobię analizę i podeślę koleżankom liczby wejdą lub nie wejdą ale 

próbować muszę . Cóż cała historia jest wprost nie wiarygodna nie prawdopodobna i wprost

nie możliwa a jednak . Weszło w ciągu tygodnia 2x 5/5 i 7x 4/5 bez plusa w obu przypadkach 

a to utwierdziło mnie w przekonaniu warto grać i warto walczyć o swoje szczęście bo jak 

nie teraz to kiedy jak nie dziś to już nigdy.

Ps. Powyższy tekst jest prawdziwy i wiarygodny nic nie zostało sfałszowane przekręcone

i każda informacja jest prawdziwa . Dowodem na to jest wyciąg z rozmowy gg jaki trzymam 

jako historia . Ze względu na Rodo nie publikuję jak ktoś nie wierzy trudno jego sprawa 

Ważne że my wiemy swoje .Pozdrawiam Dariusz .

Guest Dariusz

Gracz multi
Hej i jak wieczorne losowanie?
08:37
Ja
Witam a dobrze spokojnie
12:07
Gracz multi
To co dziś proponujesz
12:08
Ja
Od dziś proponuję taki układ 1-5-15/16
Albo 15 albo 16
12:09
Gracz multi
Trojka
12:09
Ja
Tak na początek
12:10
Gracz multi
Dobra To puszcze to
12:10
Ja
ok
12:11
Gracz multi
Oby weszło
Ja
Na spokojnie powiem jak zagrać
Gracz multi
Może 1,5,16
12:12
Ja
Do wyboru masz 15 lub 16
Nie mogę sugerować liczby bo nie tą wezmę i klops
12:15
Gracz multi
No ok
Ale co 1-5
Jesteś pewien
W takim razie
12:16
Ja
tak
12:39
Gracz multi
Jakoś chyba jednak 15
1,5,15
Taaa
12:40
Ja
Oky

Zapis rozmowy na gg w dniu 02.11.2018 r 

Guest Dariusz

8..jpg.f01c6504bc3e7e65f3694ae252f2dcae.jpg 

Wpadło wtedy tak  01, 11, 18, 19, 32, 42, 43, 47, 51, 55, 57, 58, 59, 64, 65, 68, 71, 74, 77, 78 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...