Jump to content
Czat jest dostępny tylko dla zalogowanych użytkowników.
Guest Dariusz

Mini Lotto Tabela do gry autorstwa dariuszw

Recommended Posts

Guest Dariusz

Witam miłośników Mini Lotto . Oto tabela na podstawie jakiej można sobie wybierać liczby do gry. Warto sprawdzić wcześniejsze trafienia Dla porównania i samemu wybrać coś Dla siebie

Hidden Content
    kdfrp7kcyi73.png 

Guest Dariusz

W dniu 01.10.2018 r o godz 21:40 wylosowano następujące liczby w Mini Lotto 13-26-33-35-40

W naszej tabelce wpadły 4 z nich 26-33-35-40 . Jak na pierwsze losowanie miesiąca wynik pozytywny 

Mini Lotto.png

Edited by Dariusz

Guest Dariusz

W dniu 2.10.2018 r o godz 21:40 odbyło się 2 w tym miesiącu losowanie Mini Lotto . Po raz drugi weszły nam 4 liczby z tabelki powyżej

Było to drugie losowanie pazdziernika i 2 x 4 trafione liczby 

Zabrakło wylosowanej 36 której tam nie ma 

gblqkvlah4zf.png

Guest Dariusz

Nasze wyniki w Mini Lotto . 

Mini Lotto 1.png

Guest Dariusz

Witam 

3 pazdziernika o godzinie 21:40 odbyło się kolejne losowanie mini lotto . W naszej tabelce wpadła kolejny raz 4 . Tak więc na 3 losowania pazdziernika trafiliśmy 3x 4 liczby z 35

Mini Lotto.png

Guest Dariusz

04.10.2018 r godz 21:40 W czwartym losowaniu pazdziernika wpada kolejna 4

Jest to 4-ta czwórka w czwartym losowaniu tego miesiąca z 35 podanych powyżej liczb

4.png

Guest Dariusz

Wyniki gry w pazdzierniku 

Mini Lotto.png

Guest Dariusz

W kolejnym losowaniu Mini Lotto wpadło tylko 2 liczby . Było to piąte losowaniae miesiąca pazdziernika i pierwsze 2 liczby trafione w tym miesiącu .

Pod spodem wyniki Mini Lotto w pazdzierniku niżej liczby jakie wpadły nam z tabeli 35 cyfr zamieszczonej powyżej.

Liczby zaznaczone na kolor zielony zostały wylosowane tego dnia

Mini Lotto.png

Mini Lotto 2.png

Mini Lotto 1.png

Guest Dariusz

06.10.2018 r godz 21:40 .

W dniu 06.10.2018 r o godz 21:00 w Mini Lotto wpada kolejna już w tym miesiącu 4 z tabelki 35 liczbowej .

Jest to 5-ta czwórka pazdziernika jaka wpada w tabelce 

Mini Lotto.png

Guest Dariusz

Trafienia Mini Lotto Pazdziernik 2018 r

Mini Lotto 1.png

Guest Dariusz

Wyniki z dnia 07.10.2018 r godz 21:40

Mini Lotto.png

Mini Lotto 1.png

Guest Dariusz

Pazdziernik 2018 Mini Lotto . W dniu 13.10.2018 r padła kolejna 5/5 z tabelki 35 liczb 

Mini Lotto Pazdziernik 2018.png

3 godziny temu, dariuszw napisał:

Pazdziernik 2018 Mini Lotto . W dniu 13.10.2018 r padła kolejna 5/5 z tabelki 35 liczb 

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.

A grałeś tymi liczbami ? Dużo kuponów kupowałeś ? 

• Lubię to! 1

Guest Dariusz

Oczywiście że grałem i gram nadal wysyłam różnie 60-90-120 ale moją domeną jest Multi Multi Plus 

Czyli w ostatnim losowaniu sys 10 z nieobecnych liczb załatwiłby sprawę. Ech ,żeby to człowiek wiedział wydrapałby z portfela te 315 pln. na ten zakład.

Edited by Manitou
  • Lubię to! 1

Guest Dariusz

Po to o tym pisze byscie byli uwazni

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By MrDominikku
      Czołem gracze!
      Może znajdzie się tutaj mniej lub bardziej wtajemniczony programista, który używa danych Lotto do typowania liczb w grach liczbowych Lotto. Mam taką sytuacje, że od jakiegoś czasu nie działa strona mbnet.pl, z której zazwyczaj pobierałem archiwalne wyniki lotka w formie pliki txt bądź xls. Strona jest nie aktywna, więc postanowiłem wziąć sprawy w swoje ręce i nie być zależnym od innych serwisów. Przeglądałem dokumentację programu Keniox i natrafiłem na sposób w jaki aktualizowane są wyniki w programie. Otóż jest tam wysyłane zapytanie query xml do strony lotto.pl.
      Zapytanie wygląda następująco

Hidden Content
      Give reaction or reply to this topic to see the hidden content. + str.format('data_losowania%5Bdate%5D={0}&op=&form_build_id={1}&form_id=lotto_wyszukaj_form', date.format("yyyy-mm-dd"), form) gdzie date to date = "2019-03-02" a form to  form = 'form-a4251ea9cfceec0e0003ead731f36e8d'
      Po wysłaniu zwraca mi stronę tylko z możliwością wyboru daty. Oznacza to że w HTML nie doszukamy się wyników z podana datą.
      Doszukałem się w internecie też dokumentacji w której podane sa ścieżki do aktualnych wyników, ale nie archiwalnych. SOAP, który tam również podali również nie działa. Jak wysyłam zapytanie przez python a to zwracam mi błąd.
      Ostatni sposób który sprawdziłem to decompilacja aplikacji na androida m.lotto gdzie doszukałem się zapytań SQL do bazy danych.
      Żadna z tych podanych metod nie daje mi satysfakcjonujących wyników. Czy ktoś z Was miał lub ma sprawdzone źródło wyników archiwalnych Lotto?
    • By Emil
      W tym wątku podajemy 5 liczb do gry Mini Lotto - liczby kwalifikujące się do ligi typera na miesiąc marzec. 
      Liczby prosimy oddzielać przecinkiem. 
  • Create New...