Skocz do zawartości
Gość Bonilka

Scenariusz do sztuki w naszym małym teatrze miejskim. Główna bohaterka to naukowiec

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bonilka

Hej, mam pytanko własnie piszę scenariusz do sztuki w naszym małym teatrze miejskim. Ogólnie cała akcja opiera się na tym, że główna bohaterka to naukowiec psychopatka i główny wątek to jej mieszkanie, które jest w stylu totalnie "freak".

Wszędzie pełno sprzętu laboratoryjnego itp itd, i moje pytanie skąd szybko i tanio moge taki zamówić, macie coś polecanego skoro pytanie na każdy temat :) ja znalazłam to ktoś poleca? https://sklep.bio-space.pl/produkty/szklo-laboratoryjne/kolby-miarowe,2,374 z góry dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć, 

Czy sprawdzałaś już oferty na popularnych portalach takich jak olx czy allegro? 

Można znaleźć tam dosłownie wszystko, także w odpowiedniej cenie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Monika, to musiało Cię niezle przycisnąć, żeby pytać w takim miejscu? Może  uderz do innych starych teatrów, które w przepastnych magazynach pewnie mają prawie wszystko o czym można zamarzyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość odptotematu

Warto poszukać na tematycznych grupach na FB.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Emil
      W końcu padła historyczna wygrana dwóch milionów złoty w tej zdrapce - "WIELKA ZDRAPKA 777".
      Zdrapkowicz który dołożył do swego konta aż 2 000 000 zł, zdrapał zdrapkę w Niechorzu w kolekturze przy ulicy Bursztynowej 32 na terenie oddziału Totalizatora Sportowego w Szczecinie
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.