Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

lottomania-logo.jpg

Pozytywne i negatywne opinie na temat firmy lottomania.net.pl

Informacje

P.H.U. Tota Serwis
ul. Żeromskiego 2A
26-065 Piekoszów

NIP 959-168-83-22
REGON 260467759

tel.: 889 634 686

e-mail: biuro[at]lottomania.pl

Kochani czy polecacie ta stronkę 😊,  co o niej możecie powiedzieć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć @twojkwiat77, osobiście nie korzystałem z owej witryny aczkolwiek przedstawię Ci kilka opinii które wyczytałem na temat lottomania.net.pl w internecie. 

Cytat

Korzystam z serwisu prawie od początku i udało mi się wygrać jakieś drobne sumy i to nieraz

Cytat

a kto wygrał? czy z tym jest pic na wodę? może tylko tak mówią że ktoś wygrał, ja wydałam na lottomanie jakieś 50 zł i nic nie wygrałam i przestałam w to grać.

Cytat

wow na stronie mają napisane, że już w sumie gracze wygrali prawie 100 tys. u nich. wygląda na to, że sporo osób tam gra. ja jeszcze nie próbowałem i raczej nie spróbuje bo mam kolekturę pod domem :P

Cytat

ciekawe kto wygrał tą rekordową wygraną... Co ja bym dał żeby tyle mieć zamiast moich długów :)

Cały artykuł autorstwa strony - 0biektywnie.blogspot.com

Cytat

Lottomania - recenzja o serwisie do gry w Lotto przez internet.

Szczęśliwie już niemal wszyscy wiedzą o tym, że można zagrać w Lotto przez internet. Kilka lat temu była to nowość, dziś jest to norma, ależ ten czas biegnie... Minęła dłuższa chwila odkąd ostatnio przyglądaliśmy się serwisowi Lottomania. Trzeba powiedzieć, że sporo się zmieniło. Co gracze zyskali po tym czasie? Co nowego oferuje serwis swoim klientom? Oceniamy!

Nowości!

Serwis był dopracowany już w pierwszej odsłonie, ale widać, że firma Tota Serwis (właściciel Lottomanii) chce utrzymać pozycję lidera i nie zwalnia tempa. Pierwsze co rzuca się w oczy to ciekawe osoby, po kliknięciu których wybierana jest gra (Lotto, Mini Lotto lub Multi Multi). Mocno ożywia to całą stronę. Plusik za to :)

widok.jpg
Wyniki losowań lotto są teraz czytelniejsze.

Strona zyskała również na funkcjonalności, ponieważ można ją obsługiwać swobodnie na smartfonach i tabletach. Też plusik, bo u konkurencji jest zgoła inaczej (strony się rozjeżdżają i czasami nie da się nawet nacisnąć przycisków). 
Nowością jest możliwość wpłacenia pieniędzy na konto Lottomanii za pomocą SMS. Chyba posłuchali się sugestii klientów, bo nam też tego brakowało. W końcu często zostaje sporo niewykorzystanych pieniędzy na koncie telefonu. Przycisk "Doładuj konto przez SMS" dostępny jest po zalogowaniu. Lotto na telefon/SMS?! Kto wie, może przy następnej recenzji będzie to norma... :)

Wrażenia

Cała strona nie straciła swojej intuicyjności mimo całkowitej przemiany graficznej. Jest nawet czytelniej. 
Wiele osób przekonało się, że kupno losów przez internet zwyczajnie w świecie kalkuluje się ekonomicznie. Ogólny cennik Lottomanii wygląda tak: cena za los = 60gr + 5% od wartości zamówienia. Zależnie od gry i ceny losu są to różne wartości. 
Co zyskuje klient za tą opłatę? Czas i pieniądz, czyli praktycznie to samo ;).
Czas, bo nie rusza się z miejsca. Ba! Kupuje los jadąc autobusem, samochodem, będąc na wczasach, na pielgrzymce czy w jaskini Raj! Czyli tak naprawdę kiedy i gdzie chce.
Pieniądz. Mało kto ma kolekturę obok siebie. Niemal każdy z nas, jeśli nie kupuje losów w sklepie przy okazji zakupów, to jedzie samochodem do kolektury. Tracimy paliwo = pieniądze. Kiedyś nawet przeliczaliśmy to dokładnie i wyszło nam, że dla jednego losu nie warto nawet uruchamiać silnika!
Dzisiaj wiele osób korzysta z zakupów przez internet, ponieważ to się opłaca (np. Tesco rozwozi zakupy zrobione online za około 7zł, przy odległości 30km!) Nikt taniej nie przejedzie tyle km nawet Fiatem Panda w gazie ;)
Warto wspomnieć o niedawnej rekordowej wygranej w Mini Lotto w serwisie Lottomania. Pewien gracz dnia 13.01.2016r. zakupił tam los Mini Lotto i wygrał 128 842.40 zł! Jest to wygrana systemowa (czyli suma: 1 "piątka" plus 5 "czwórek").

Opłacalność!

W serwisie czasami zdarzają się promocje cenowe, obniżające ceny za losy. Np. na początku roku była kilkudniowa promocja na Multi Multi gdzie losy kosztowały kilka groszy drożej niż w kolekturze. Skorzystaliśmy :) 

Warto polubić ich profil na Facebooku aby być na bieżąco z kumulacjami i promocjami. 

lottomania-na-facebooku.jpg
Widok fanpage'a Lottomanii na Facebooku.

Podsumowanie

Serwis przetrwał próbę czasu i wyszedł z niej obronną ręką. Jest ładniej i czytelniej. Dodano kilka potrzebnych funkcjonalności. Po 5 latach nikt nie pyta "czy oni na pewno wypłacą wygraną?", "czy to jest legalne?" itp itd... W pierwszej recenzji znaleźliśmy kilka drobiazgów do wytknięcia. W nowej Lottomanii szukanie błędów jest dużo trudniejsze :) Granie w totolotka online nigdy nie było prostsze.
Fajnie oglądać takie projekty, które odniosły sukces w trudnych polskich warunkach, czytaj nie wyniosły się za granicę. Lottomania zdobyła zaufanie klientów i nie spoczęła na laurach.
Nasza Ocena: 9/10

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pieknie zrobione rewelacja dla ciebie buziole:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie założyłem konto na lottomania.net.pl

Strona super, ale płatności obsługują tylko kilka banków i trzeba robić ręcznie przelew :/ Co do samej gry, wypowiem się po losowaniu.

• Super! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czasem gram u nich, gdy nie mam dostępu do kolektur. Sprawa wygląda tak- firma działa legalnie gdyż nie jest stroną hazardową lecz kurierską, ale została zablokowana przez Pisuarowe Ministerstwo finansów. W tym momencie Pay-u musiało wypowiedzieć umowę, inaczej naraziło by się na drakońskie kary finansowe, a oni najpierw zajmują majątek na poczet kar,a dopiero później pozwalają się tłumaczyć. Właściciel znalazł pomysłowe wyjście, pozakładał konta w najpopularniejszych bankach i właściwie jeśli masz w jednym z nich konto zasilenie konta zajmuje ci chwilę. Jedyny szkopuł to święta, tu nie każdy bank księguje elektronicznie w czasie rzeczywistym. Ja robiłem tak-jak chciałem zagrać  np sys. to najpierw sprawdzałem ile to kosztuje po przez wypełnienie fikcyjnego kuponu, wtedy pokazuje się kwota z prowizją i taką dokładną kwotę z groszami przelewałem po piętnastu minutach miałem doładowane konto mogłem zagrać już na "mokro". Na wypłatę poświęcasz koszt 1 pln z wygranej. Trzeba pamiętać byś zapisał w profilu swoje konto na które chcesz wypłatę. Tylko mają jeden myk jak wpisujesz kwotę w okienku ile chcesz wypłacić nie widzisz tej sumy, będziesz wkurzony i wyzywał przed ekranem od oszustów. A wystarczy zaznaczyć kursorem tak jak byś chciał kopiować wtedy ujawnia się kwoty jaką wpisałeś- nie wiem co to ma na celu , może jakiś błąd, ale tak te okienko z wpisywaną kwotą się zachowuje. Przelewy wygranych szybkie.

• Super! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 21.08.2018 o 20:07, Manitou napisał:

Tylko mają jeden myk jak wpisujesz kwotę w okienku ile chcesz wypłacić nie widzisz tej sumy, będziesz wkurzony i wyzywał przed ekranem od oszustów. A wystarczy zaznaczyć kursorem tak jak byś chciał kopiować wtedy ujawnia się kwoty jaką wpisałeś

Zapewne jest to błąd w kodowaniu strony. 

Zapewne wystarczy odezwać się bezpośredni na ich adres e-mail i błąd naprawią. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi