Skocz do zawartości
Konkurs Lottoforum.pl - Do wygrania 75 kuponów dużego lotka! Więcej informacji... ×

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ukrywam, że czekałem na tę imprezę. Wychowywałem się w Polsce ergo Europie więc nic dziwnego, że i sam grałem w piłkę i była ona zawsze dla mnie sportem no.1. Nawet będąc trochę dłużej w innej kulturze nie potrafiłem nigdy wczuć się w w football jak Amerykanie nazywają tę swoją dziwną grę.

Będzie subiektywnie, bo to moje oceny zapewne nie całkiem zgodne z opiniami fachowców. Inauguracja wczoraj to obciach. Arabia Saudyjska pełne dno, pomimo tego, że Rosjanie nie grali nic specjalnego. Dzisiaj czekam szczególnie na mecz Hiszpanów z Portugalczykami. Czy mogą zagrać normalnie po tych krytycznych zawirowaniach z trenerem? Nie wiem tego.

Nie byli moim faworytem przed, nie są i teraz. Szczególnie, że nie mają takiego hartu ducha i determinacji w sobie jak Włosi, którzy potrafią zagrać wbrew wszystkim przeciwnościom.

Dwa popołudniowe mecze do natychmiastowego zapomnienia. Natomiast mecz Hiszpania- Portugalia wręcz wspaniały. Szacunek dla Hiszpanów a Ronaldo zagrał fenomenalne spotkanie. Nadzwyczajny spektakl, oby to nie było najlepsze spotkanie turnieju, bo jeszcze chiałbym takie mecze oglądać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w jakim kraju byłeś/jesteś jeśli to nie tajemnica?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie jest, czemu miała by być. W Stanach dłużej i Hiszpanii trochę krócej. Teraz jestem w Polsce. Inaczej nie patrzyłbym na polskie loterie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co powiecie o spotkaniu Niemcy - Meksyk. Przypominam, że wyniki to 1 : 0 dla Meksyku. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie jestem bardzo zdziwiony, bo widziałem sparingi zarówno Niemców jak i Meksykanów. NIespodzianka? Tak. Sensacja? Nie.

Nalezy pochwalić Szwajcarów za bardzo solidną postawę. A Brazylia? Tak się dzieje przy minimalizmie. Wskoczyć w trakcie meczu na inny poziom koncentracji to trudna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi się wydaje, że Niemiecki zespół podczas tego spotkania był pijany lub nie do końca dobudzony. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z Arabią Saudyjską też?

Prawda jest taka, że ten Mundial nie ma bitego faworyta. Do tej pory najlepsze wrażenie zrobiły na mnie Hiszpania i Portugalia, ale to tylko jeden ich mecz a przed nimi cały turniej. Zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Zagrali tragicznie, jeszcze gorzej niż z Meksykiem, po prostu dramat.

Przypominam Ci, że to ta sama Arabia z którą ruscy na inaugurację wygrali 5:0.

Angole wczoraj też bez rewelacji. Udało im się wcisnąć w końcówce. Na razie obraz się nie zmienia. Najkorzystniejsze wrażenie sprawili Hiszpanie i Portugalczycy.

Edytowane przez hibernatus
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiejszego mecze nie chcę nawet wspominać. Czuję coś, że Polska nie będzie wstanie wyjść z grupy. 

Polska 1 : 2 Senegal 

Kilka zdjęć

otfgdnPHa3RLd_FB_768x432.jpg

tag:reuters.com,2018:newsml_RC1413AA9CD0

tag:reuters.com,2018:newsml_RC199E765CE0

tag:reuters.com,2018:newsml_RC1E8EEA90C0

tag:reuters.com,2018:newsml_RC17E7A8B500

tag:reuters.com,2018:newsml_RC13DE14DD50

tag:reuters.com,2018:newsml_RC1B7C4955A0

tag:reuters.com,2018:newsml_RC16532C0730

tag:reuters.com,2018:newsml_RC1E91F2DA20

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

W pełni zasłużona porażka po fatalnej grze. Ustawienie zespołu zupełnie nieracjonalne, brak szybkiej reakcji trenera na sytuację na boisku. Brak szybkości, motoryki, właściwie wszystkiego. Powrót do tradycyjnej od lat gry polskiego zespołu czyli bez sensu. Senegal tez słabiutko ale przynajmniej bez takich błędów i trochę sprytniej. Najinteligentniejszą grę w grupie pokazali Japończycy. Scenariusz wyjścia z grupy Japonii i Senegalu staje się coraz bardziej realny.

Co miłe to synowi udało się sporą sumkę wygrać, bo trafił dokładnie wynik.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wspaniałe energetyczne spotkanie Chorwacji z Argentyną. Chorwacja jeśli nie ma awantur pomiędzy piłkarzami to nadzwyczaj niebezpieczna drużyna. Wygląda tak, jakby wyjątkowo dogadali się i zjednoczył ich wspólny cel. Rakitic w skali 1-10 występ na 10. Mecz życia. 

• Super! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cytuję żart zbigniew_g z multipasko. 

Cytat

3 271 452.  zbigniew g 2018-06-22 (20:01)

Zgadnijcie co Lewandowski powiedział pilotowi jak wylądowali w Rosji 

Cytat

3 271 454.  zbigniew g 2018-06-22 (20:03) Kęty

Nie gaś silnika bo zaraz wracamy 

W sumie z żartu może wywnioskować wiele prawdy :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolejne świetne spotkanie za nami : Serbia- Szwajcaria. Dynamika, szybkość, motoryka do ostatnich sekund. Nie sposób uwierzyć w to, że 2 lata temu stoczyliśmy wyrównane spotkanie ze Szwajcarami. Obecnie dzielą nas od nich lata świetlne. Zajechał ich Nawałka wraz ze sztabem?

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, hibernatus napisał:

Kolejne świetne spotkanie za nami : Serbia- Szwajcaria. Dynamika, szybkość, motoryka do ostatnich sekund. Nie sposób uwierzyć w to, że 2 lata temu stoczyliśmy wyrównane spotkanie ze Szwajcarami. Obecnie dzielą nas od nich lata świetlne. Zajechał ich Nawałka wraz ze sztabem?

Też mi się podobał ten mecz.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mecz Belgów z tragicznie słabą Tunezją nie do oglądania. Na szczęście miałem co innego do zrobienia.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, hibernatus napisał:

2 godziny temu, Manitou napisał:

Też mi się podobał ten mecz.

Mogę powiedzieć to samo, super spotkanie. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czekam z ciekawością na mecz Meksykanów. Nie zdziwię się jeśli zobaczymy ich w zupelnie innej dyspozycji niż z Niemcami. 

A Die Manschaft myślę, że dzisiaj to będzie zupełnie inny ich mecz niż poprzedni.

Szału nie było, ale po niemiecku wcisnęli. Szwedzi się zfrajerowali niemożebnie. Grali w 11 przeciw 10 murując i się skończyło jak zwykle.

Mundial zdecydowanie bez faworyta. Niemal każda drużyna która przejdzie do pólfinału może wygrać.

Czyli co Sądny Dzień? Zobaczymy czy stać ten zespół na nadzwyczajną mobilizację czy też ekstraordynaryjną kompromitację.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej, 

Ciekawe jak skomentujecie mecz Polska - Kolumbia :D:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgodnie z moimi oczekiwaniami. Trafiliśmy z synem idealnie wynik. Czyli nasz personalny sukces. Jak napisałem w jednych z pierwszych wpisów byliśmy jedną z najgorszych drużyn turnieju. Jeśteśmy w doborowym gronie Arabii i Panamy. Zespól nieprzygotowany fizycznie, motorycznie i żaden z zawodników nie był w formie. Nie przeszkadza mi to w niczym bo oglądam piłkę dlatego, że lubię ją w dobrym wydaniu a narodowość nie ma żadnego znaczenia. Dokładnie takie jest miejsce polskiej piłki.

Wstrzymam się ze stawianiem na mecz Polska- Japonia. Oczywiście Japonia ma lepszy zespół i piłkarzy, ale to może być akurat w tym meczu złudne, bo jak Polacy zagrają na lagę do przodu w stylu Hajty to mogą strzelić przypadkowo 1 czy 2 bramki, szczególnie przy tym ich bramkarzu parodyście.

• Super! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To co po wczorajszych meczach Iranu i Maroka powinniśmy zmienić słowa hymnu z " Dał nam przykład Bonaparte" na " Dał nam przykład Iran jak remisować mamy" ?

Wstyd i zażenowanie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i nasi zachodni sąsiedzi mogą powiedzieć to samo.

Szczerze i serdecznie życzę odpadnięcia z turnieju Danii po porażce z Chorwatami. Dwa spobotnie mecze to totalna zagadka- wszystko się może zdarzyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obrzydzenie to właściwe określenie dla tego pseudo-widowiska wczorajszego. WIdzieliśmy już podobne syfy jak ten wczoraj na wielkich imprezach nie mające nic wspólnego z fair play. Mam nadzieję, że Japonia też wysiądzie na najbliższycm przystanku.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Dwa sobotnie mecze play-off za nami. Mecz Francuzów z Argentyńczykami to curiosum na tym poziomie rozgrywek. Obydwie drużyny niepoukładane taktycznie, dziury w środku pola, marginalna rola trenerów, jak na boisku Orlików. Argentyńczycy tragiczni, myślę, że w w miarę przyzwoitej dyspozycji Polska spokojnie z nimi wygrywa. Zachwyty komentatorów w studiu absurdalne. A to trenerzy i byli piłkarze. Dla nich dużo bramek=dobry poziom, mało bramek= słaby poziom. Nic dziwnego, że polskie kluby grają tak jak grają. Normalnie grająca drużyna z taką Argentyną powinna wygrać 5-6 bramkami a Francja wygrywa ledwo co. Obłęd i zupełnie nieułożona taktycznie drużyna.

Drugi mecz to inna bajka. Znakomicie ułożone zespoły, piłkarze wiedziący co mają grać, bardzo wysoki poziom taktyczny spotkania i wysokie umiejetności obydwu drużyn, wspaniała gra zespołowa i spotkanie pełne walki i poświęcenia. Cavani rozegrał fantastyczne spotkanie, oby tylko zdołał się wykurować na ćwierćfinał. Wzorzec Sevres piłkarza. Jest niezbędny drużynie. Mała wielka nacja.

Chyba czas na szczyptę jeszcze większego subiektywizmu. Czyli komu najbardziej sprzyjam i kibicuję. Urugwajowi i Chorwacji.

• Super! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uff, ledwo co. Chorwaci umierali w tym meczu i mieli kupę farta ale się udało. Rosjanie powiedzieli " do swidania" Hiszpanom. Właściwie mnie to ucieszyło, bo po raz kolejny zostało ukarane kunktatorstwo. To właściwie totalnie absurdalny turniej. Każdy może przegrać a zatem i każdy może wygrać. Przewidywanie wyniku staje się totolotkiem

Za nami Brazylia- Meksyk i Belgia- Japonia. Meksykanie bez argumentów wobec Brazylii  czyli było dosyć szybko, łatwo i przyjemnie. Drugi mecz dużo bardziej zacięty. Przed meczem miałem dylemat, bo za Belgami nie przepadam, a Japończycy dali pokaz " fair play" w meczu z nami. Wczoraj byli już inni i bardzo przyjemnie się ich oglądało. Głupi błąd w końcówce meczu kosztował ich utratę szans na dogrywkę, a może i coś więcej. Z pewnością z naszej grupy to drużyna najlepiej grająca w piłkę i generalnie mało jest drużyn grających w piłkę tak kombinacyjnie i szybko jak oni. Niestety jak drużyna tak mocna fizycznie i wysoka jak Belgia zagra na lagę do przodu to mają kłopoty.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi