Skocz do zawartości
Konkurs Lottoforum.pl - Do wygrania 75 kuponów dużego lotka! Więcej informacji... ×
Administrator

Keno24/7 - 1008zł wygrana - Hazard online. (3 z 3) oraz (2 z 3)

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 

Zagrałem niedawno w Keno 24/7 na lottoland systemem chybił-trafił na 4 zakłady. 

Kupony zdałem z niczego sobie, tak po prostu. Szczerze to nawet nie liczyłem na jakąkolwiek wygraną :)

Koszt zakładów łączny 20zł - ilość trafionych kuponów 1 - wygrana kwota 176 zł.

keno.png

Edycja tematu o godzinie 6:10

Zdałem po raz kolejny kupn takim samym systemem i kolejny raz wpadło 176 zł. 

Łączna wygrana 352 złotych

keno2.png

Temat nie jest promocją ani ofertą sponsorowaną od lottoland.

• Super! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Manitou wpadło kolejne 180 złotych, opiszę to jak będę na komputerze bo korzystam z telefonu. 

Dosłownie 2/3 minuty temu ;)

Wrzucam zdjęcie.  

keno.png

• Super! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Piękny początek tygodnia= może załapiesz się na "prawo ciągłości" jak jeszcze kilka kwot ściągniesz.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wolę przystopować, kwotę 240zł przeznaczone będą na wspólne typowanie mini lotto oraz lotto. ;)

7 godzin temu, Manitou napisał:

Piękny początek tygodnia= może załapiesz się na "prawo ciągłości" jak jeszcze kilka kwot ściągniesz.

Kusiło, kusiło, trochę znów wydałem ale jestem z 40zł do przodu. 

keno.png

keno.png

łączna wygrana dzisiaj w keno - 896zł z 5 zakładów 

oraz 112zł z innych zakładów 2/3 - trafione.

• Super! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Gratulacje!!! cięzkie to Keno24/7-o czym wiedzą najlepiej gracze naszego Multi Multi :)

Po tym keno widać jak nas tu rolują w Polsce- z każdych 4 zł do gracza wraca 3 zł!!!!!!!!!!! w trójce a w dziesiątce 2,63 zł

Edytowane przez qbam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Administrator
      Wygrana 1400zł użytkownika @dariuszw w multi - multi.
    • Przez Administrator
      Witajcie serdecznie użytkownicy, 
      Zauważyłem, że spora część osób nie potrafi się zalogować poprzez facebook lub pocztę gmail. 
      W obrębie całego forum jest tych osób naprawdę spora ilość, aczkolwiek to nie problem więc proszę się nie przejmować. 
      W tym poradniku opiszę krok po kroku jak się zarejestrować oraz zalogować poprzez facebook oraz gmail.
      ~~ Standardowa metoda wymaga loginu i hasła oraz potwierdzenia adresu email - zaś rejestracja poprzez facebook oraz gmail tego nie wymaga. Zapisuje tylko i wyłącznie Wasz adres email na którym macie założone konto w zależności o rejestracji facebooka lub gmaila.

Więc zaczynamy 😍
      Przechodzimy pod adres www - https://www.lottoforum.pl/register/  Wybieramy interesującą nas opcję rejestracji 
      W przypadku facebooka musimy klikną "użyj konta facebook" - wtedy zostaniemy przeniesieni na stronę facebooka oraz następnie musimy się zalogować na swoje konto 

W przypadku kiedy mamy opcję zapamiętania hasła do facebooka to zarejestruje Nas natychmiast, bez konieczności logowania ~~ aczkolwiek należy pamiętać, że to działa tylko i wyłącznie w opcji zapamiętywania hasła.  
      Kiedy już się zalogujemy na nasze konto facebook zostaniemy przeniesieni z powrotem na stronę lottoforum oraz zostaniemy poproszeni o wybranie nazwy użytkownika oraz zaakceptowania zasad korzystania z forum 

Następnie należy kliknąć w "utwórz nowe konto" - wówczas zostaniemy w pełni zarejestrowani. 

W przypadku Google musimy klikną "użyj konta google" - wtedy zostaniemy przeniesieni na stronę Gmail oraz następnie musimy się zalogować na swoje konto 

W przypadku kiedy mamy opcję zapamiętania hasła do Gmail'a to zarejestruje Nas natychmiast, bez konieczności logowania ~~ aczkolwiek należy pamiętać, że to działa tylko i wyłącznie w opcji zapamiętywania hasła.  
      Kiedy już się zalogujemy na nasze konto Gmail zostaniemy przeniesieni z powrotem na stronę lottoforum oraz zostaniemy poproszeni o wybranie nazwy użytkownika oraz zaakceptowania zasad korzystania z forum 

Następnie należy kliknąć w "utwórz nowe konto" - wówczas zostaniemy w pełni zarejestrowani. 

LOGOWANIE SIĘ ZA POMOCĄ FACEBOOK LUB GMAIL 
                   2. Przechodzimy pod adres www - https://www.lottoforum.pl/login/
      Wybieramy opcję z której utworzyliśmy konto oraz logujemy się na swego facebook'a lub gmail'a i gotowe. 

W ten sposób nie musisz używać standardowego hasła. Twoje konto facebook oraz gmail jest w pełni bezpieczne, nie posiadamy uprawnień do Twego konta na facebook lub Gmail. 

W przypadku problemów z rejestracją porszę pisać na adres email - admin@lottoforum.pl lub użyć tego kontaktu - https://www.lottoforum.pl/contact/
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.