Skocz do zawartości
Konkurs Lottoforum.pl - Do wygrania 75 kuponów dużego lotka! Więcej informacji... ×
Administrator

Pomysł na pierwszy konkurs forumowy.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 

Piszę do Was z zapytaniem o konkurs. 

Planuję takowy zorganizować aczkolwiek brak mi pomysłów, fundatorem nagród będę oczywiście ja, tylko potrzebuję pomysłów. 

Jakie nagrody można byłoby przeznaczyć? Myślałem nad tym aby wykorzystać to, że mieszkam w Niemczech czyli 

• Różne zakłady w Niemieckim LOTTO
  • Kody PaySafeCARD w euro.
  • Inne rzeczy które można tutaj kupić 

Tylko brak mi pomysłów co należy "zrobić" aby w konkursie wygrać :)

Zawsze można zrobić coś na zasadzie " Wygrałeś 5 kuponów w Niemieckim LOTTO - Osoba wygrana typuje numery, ja idę i zdaję. Czekamy na wyniki, ewentualne wygrane przelewam na konto z własnego konta lub kupon wysyłam pocztą, aczkolwiek nie ma to sensu bo osoba by musiała przyjechać na teren DE aby zmonetyzować taki kupon. 

Czekam na Wasze propozycje. 

• Super! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Multi bez plusa

typowanie pewniaków:trafienie=kapitał na kupony Lotto.DE= (x )Euro

typowanie parek:trafienie=kapitał na kupony Lotto.DE= 4(x) Euro

gdzie x jakaś malutka zaproponowana przez Organizatora kwota

i trzeba się zdeklarować ,czy pewniak czy parka.Jeśli oba, to nie można w parce zawrzeć pewniaka

akumulowanie się wyniku przez miesiac lub kwartał i wtedy realizacja wygranej dla wygody Organizatora

Ponadto może być coś pośredniego np ostatni numer ssz i wtedy 2x

Edytowane przez qbam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Emil

Ma być szczerze? Ok, nie wiem, ale będzie. Ostatecznie jeść mi nie dajesz.

Jak dla mnie to gdzie mieszkasz jest bezprzedmiotowe. Twoja sprawa. Zachęcanie do i nagradzenie za udział w grach które są nielegalne w świetle polskiego prawa uważam za delikatnie mówiąc nieroztropne. Chcesz coś uniwersalnego to wybierz EJ, jest i tu i tam. Możesz nagradzać najllepiej typujących w ciągu miesiąca np. fundując im 3 czy 5 zakładów w EJ ale niech wykupią sobie sami i to w kolekturze w Polsce i dodatkowo załączą kupony jako dowód, że na to wykorzystali nagrodę.

• Dzięki! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@hibernatus dobry pomysł z EJ, zastanawiam się w jaki sposób przekazywać pieniądze dla wygranych :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pewnie tak, mogę przelać np. pieniądze na kupony poprzez przelew lub paypal. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tzn nagroda jak najbardziej może być w kuponach EJ wypłacana, ja podałem kryterium konkursu, tzn za co.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi