Skocz do zawartości

Andrzej Kidziński

Ekspert
 • Zawartość

  28
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3
 • Czas online

  1m 20s

Ostatnia wygrana Andrzej Kidziński w dniu 17 Sierpień 2018

Użytkownicy przyznają Andrzej Kidziński punkty reputacji!

Reputacja

9 Nowy

1 obserwujący

O Andrzej Kidziński

 • Tytuł
  Skylotto.pl

Dodatkowe informacje

 • Imię
  Andrzej
 • Lokalizacja
  Katowice
 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

335 wyświetleń profilu
 1. Witaj, ja nie bardzo rozumiem Twoje pytanie: - czy puściłeś dwa zakłady i na jednym była trójka? - czy trójka była na puszczonych dwóch zakładach? Niezależnie ile miałeś zakładów puszczonych to do wypłaty będzie tyle trójek ile ich trafiłeś.
 2. zgadzam się. Jestem przeciwnikiem wszelkich teorii spiskowych, szczególnie, że TS zgarnia połowę przychodów dla siebie, a drugą przeznacza na wygrane. Taki regulamin powoduje, że oszukiwanie pozbawione byłoby jakiegokolwiek sensu
 3. Co do Lotto teorie są różne. W Minilotto jest jest pewne - nie oszukują. Znam dwie osoby, które wygrały po prawie 300 tys zł
 4. Właśnie założyłem konto na lottomania.net.pl Strona super, ale płatności obsługują tylko kilka banków i trzeba robić ręcznie przelew Co do samej gry, wypowiem się po losowaniu.
 5. Witajcie, zapraszam do gry zespołowej ze skylotto.pl. Gramy w Lotto Plus, Minilotto i wkrótce w Eurojackpot. W Eurojackpot kupony nabywane na Słowacji lub w Niemczech, bo 1). taniej, 2). można grać systemem. Strona skylotto.pl istnieje już trochę, ale dopiero teraz udało mi się znaleźć czas, żeby zacząć promować, zdobywać nowych graczy, grać w grupie i rozbić lotto Docelowo chcemy co losowanie grać kuponami na 12 skreśleń w Lotto Plus i Minilotto oraz kuponem 10+10 w Eurojackpot. Zapraszam na [Hidden Content] W razie pytań można: dzwonić: 504 180 901 pisać: info@skylotto.pl lub kontaktować się przez fanpage: [Hidden Content] Pozdrawiam i zapraszam, Andrzej Kidziński admin skylotto.pl
 6. Tak, tylko podwyższając cenę dla Klientów z PayPala, musiałbym podwyższyć ceny w ogóle. Czyli Minilotto za 1 udział byłoby już 1,30 zł, gdzie na zakład prosty wchodzą 3 udziały (3,90 zł), a cena kuponu to 1,25 zł. Ci, którzy nie grają przez PayPal by zrezygnowali. W tej chwili czekam na odpowiedź z Elavon odnośnie wprowadzenia płatności kartami, wtedy będzie mógł grać również klient zagraniczny.
 7. Tak. Ale PayPal to 2,5% + 80 groszy za transakcję. Jak mam płacić 80 groszy przy transakcji np. 50 groszy? (1 udział Minilotto)?
 8. Witajcie, pełne systemy Eurojackpot od 5-3 do 10-10 dostępne pod linkiem poniżej: [Hidden Content]
 9. Witajcie, już odpowiadam: "Na jakiej podstawie prawnej działa taki " syndykat?" Wspólna gra jest jak najbardziej legalna w Polsce i zgodna z regulaminem TS - właściwie, to dla TS nie ma różnicy, czy właścicielem wygranego kuponu jest jedna, czy więcej osób. "Jak wygląda umowa uczestnictwa w tym przedsięwzięciu, gdzie deponowane są kupony? Kto jest gwarantem wypłaty ew. wygranych i w oparciu o co?" Umowę uczestnictwa podpisujesz akceptując regulamin skylotto.pl przy zakładaniu konta. Regulamin i umowa są scalone w jeden zapis. Kupony deponowane są w biurze firmy w Katowicach (oczywiście tylko te nie wygrane, bo wygrane są zachowywane przez kolekturę w momencie wydania wygranej). Gwarantem jestem ja, jako przedstawiciel skylotto.pl w oparciu w w/w umowę gry. Oczywiście jak gra więcej osób, szczególnie takich, które się nie znają, to jest sporo miejsca na wątpliwości, dlatego umowa umowa jest możliwa do pobrania i wydrukowania, a jeśli zostanie wypełniona odpowiednimi danymi, więc jeśli ktoś uważa, że został oszukany to może iść i przedstawić ją odpowiednim służbom i żądać wszczęcia postępowania. Na umowie do pobrania jest podpis i pieczątka firmowa. Link do umowy jest w poście powyżej.
 10. Witam, serdecznie zapraszam do wspólnej gry w Lotto i Minilotto, wkrótce także w Eurojackpot. Wpłacamy do wspólnej puli i kupujemy kupony systemowe zaczynając od najdroższych na najwięcej skreśleń aż do zakładów prostych. Ewentualna wygrana wypłacana proporcjonalnie do wkładu. [Hidden Content] [Hidden Content] Pozdrawiam i życzę wszystkim wielkich wygranych! Andrzej Kidziński.
×