Jump to content

Paweł Woźniak

Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  16m 34s

Community Reputation

1 Nowy

Recent Profile Visitors

84 profile views
 1. Intuicja dobrze ci mówi. Każdy słyszy jak dwa razy dziennie przed losowaniami zawsze mówią, że można wygrać nawet 25 milionów. Ale jeśli od początku nikt nigdy jeszcze ich nie wygrał to znaczy, że nie da się ich wygrać . Najważniejsze jest to co nie jest wypowiedziane głośno czyli: "Można wygrać nawet 25 milionów" JEŚLI PULA BĘDZIE WYSTARCZAJĄCA. W ten sposób można obiecać nawet miliard jeśli wie się , że warunki i tak nie będą pozwalały na wygraną. Zmiana nazwy tematu myląca bo przede wszystkim nie chodziło o dźwięk prowadzącej a o dźwięk maszyny, której szum słyszalny był jeszcze przed rozpoczęciem losowania a do tego inne kwestie poruszane tutaj również bardziej pasowały do charakteru poprzedniej nazwy wątku czyli "problemy i dziwności" "awaria imitacji dźwięku prowadzącej" brzmi zabawnie i ważne , by ci , którzy czytają ten wątek wiedzieli, że to nie mój twór lecz zmieniony z mojego czyli "PROBLEMY i DZIWNOŚCI"
 2. Ilość wygranych jest ściśle kontrolowana. Czasami mam wrażenie, że ktoś ustawia jakiś "suwak" na komputerze bo spadają obroty i trzeba zachęcić ludzi do grania i przez 2-3 dni pada więcej pomniejszych wygranych. Przeważnie jak wygrywam jakieś kwoty 200-300 to i danego dnia mój ojciec i znajomi też mają wygrane.
 3. Dziwna sprawa z dzisiejszym losowaniem o 14tej .Gdy rozpoczęła się transmisja nastąpiła jakaś awaria i nie było słychać prowadzącej. Najdziwniejsze jest jednak to, że słychać było szum włączonej maszyny losującej choć losowanie się jeszcze nie rozpoczęło. Dziwna sprawa. Dziwną sprawą jest również losowanie z 3 stycznia tego roku, gdzie w losowaniu wypadło aż 12 liczb z poprzedniego losowania. Zastanawia mnie również jak to możliwe, że skoro prawdopodobieństwo wygranej w multi jest o prawie 6 milionów wyższe niż w lotto jak to możliwe, że główne wygrane padają średnio raz na 3-4 miesiące przy 2 losowaniach dziennie. Pozdrawiam grających
×
×
 • Create New...