Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Zawartość, która uzyskała najwyższe oceny od 2018.07.21 uwzględniając wszystkie działy

 1. 2 punkty
  @Emil@Arekczek74 Szczerze mówiąc Panowie, mam teraz bardzo mało czasu i tylko pomału sobie dłubię przy projekcie. Poprawiam ewentualne błędy, ostatnio okazało się chociażby, że losowanie liczb przy zaznaczonej opcji sortowania, gdy liczby nie były unikalne mimo wszystko przedstawiało wymieszane wyniki. Także póki co dopieszczam detale ze względu na czas i dopiero przymierzam się na coś nowego i większego na zimę. Miło mi jednak, że śledzicie temat, pozdrawiam!
 2. 2 punkty
  W jednym miejscu uporządkuję temat. Posłużę się przykładem lotto. Gra jak gra niczym właściwie nie różniąca się od archetypu wszystkich loterii czyli ruletki. Wpisy w tym temacie przeznaczone są dla ludzi, którzy mają podstawową wiedzę z matematyki i statystyki i nie wierzą w czary, mary i inne opowieści. Opieram się jedynie na tym co wiemy od ponad 200 lat. Gramy w grę 6 z 49 a więc aby każda liczba miała taką samą szansę wystąpienia potrzebujemy 49/6= 8 losowań. Zostaje nam 1 liczba powiedzmy 49 będąca swoistym jokerem. Zgodnie z rozkładem normalnym pośród losowanych 6 liczb z 49 oczekujemy 33 liczb nazwijmy je unikalnymi w tym cyklu 8 losowań, z około 22 liczbami z 1 wystąpieniem i 11 z więcej niż jednym wystąpieniem. Idąc dalej spośród 11 liczb z więcej niż 1 wystąpieniem możemy oczekiwać 3-4 liczb z więcej niż 2 wystapieniami. Co więcej spośród tych 3-4 liczb może się zdarzyć tak, że 1 a nawet 2 liczby wystąpią 4-krotnie. To wszystko to matematyka i statystyka- nie gusła. Zatem wydaje się sensowne zliczenie i przeanalizowanie liczb które już wystąpiły w poprzednich 7 losowaniach i na tej podstawie zaprognozować kolejne losowanie. Nie nie będzie to tylko jedna kombinacja, będzie zbiór liczb spełniających konkretne warunki. Jeśli dodamy do tego trochę kombinatoryki i policzymy analogicznie cykle dla dwójek i trójek to znacznie nam to ograniczy pole liczb, Zatem reasumując podstawy. Oczekujemy w 8 losowaniach pojawienia się ogółem 33 liczb. 22 z 1 wystąpieniem oraz 11 z więcej niż 1 wystąpieniem. Mamy następujące struktury : 1- liczby, które nie wystąpiły w cyklu 2- liczby które już wystąpiły w cyklu 1 raz 3- liczby, które wystapiły w cyklu więcej niż 1 raz Przez cały czas mamy w pamięci wartości oczekiwane i zderzamy nasze struktury z wartościami oczekiwanymi. Mogą być i będa odchylenia , ale im większe odchylenia tym bardziej należy oczekiwać powrotu do tego co wyznacza rozkład normalny. Gdzie jesteśmy teraz? Wartośc oczekiwana pojawiających się liczb zgadza nam się co do joty. Struktura liczb które wystąpiły jednokrotnie niemal co do sztuki. Struktura liczb które wystąpiły więcej niż 1 raz jest nienasycona: oczekujemy 11 liczb a mamy 8. Nie jest to krytyczna dysproporcja ale pozwala nam sądzić, że powtórkowe będą istotnym elementem następnej gry. Co do 2-ek i trójek. W sieci znajdziecie sporo kalkulatorów przeliczających permutacje( kolejność bez znaczenia i bez powtórzeń). Ale podam te informacje. W grze 6 z 49 takich parek jest 1176. Losowanych 6 liczb w lotto tworzy 15 par. Zatem 1176/15= 78 i tyle wynosi cykl dla parek. W lotto trójek jest 18 424. 6 liczb tworzy 20 parek. Czyli 18 424/ 20= 921. To cykl dla trójek.
 3. 2 punkty
  Doskonale się sprawiłeś. Nie wykluczaj liczb z powodu wielokrotnych powtórek, bo one będą i muszą być- wyznacza to matematyka. Obserwuj nasycenie struktur w stosunku do wartości oczekiwanych. Oczywiście pojedyncze liczby to tylko część układanki, przydają się także blizniaki i trojaki, ale tutaj to już analiza bardzo wielu losowań. Zsada dokładnie taka sama jak przy pojedynczych liczbach. Jak zauważyłeś zapewne nie pojawił się żaden komentrarz po moich wpisach na ten temat. Ani tam ani tutaj. Ludzie wydają się odporni na matematykę i logikę. Podtrzymuję to co pisałem, że nie ma alternatywy dla tego podejścia do gier liczbowych bo wyznacza je matematyka i statystyka. Teraz mamy dalece nie nasyconą strukturę 2, nie jest to jeszcze ekstremum, ale jest duża szansa na nawet 3 liczby z tej struktury.
 4. 1 punkt
  ciekawostka - dzisiaj o godz. 21:40 odbędzie losowanie multi nr 11111 :)
 5. 1 punkt
  Podejście o którym pisałem w wątku o rozkładzie normalnym jest praktycznie jedynym opartym w 100% na matematyce i statystyce. Wymaga pełej bazy danych i analizy cykli dla liczb, parek i trójek. Czy można znależć dla niego alternatywę, na w miarę solidnych fundamentach? Nie będą one tak mocne i bezdyskusyjne, ale mogą być w miarę zdrowe. Zastanówmy się co może nam przyjść na myśl. Co kilka lat w każdym normalnym kraju a nawet po części w nienormalnych odbywają się wybory. Zarówno same partie polityczne, kandydaci ale także publiczność stara się odgadywać ich wyniki. Czym się posługują? Sondażami. Na czym opierają się sondaże? Na badaniu opinii. Jeśli założymy, że np. w Polsce uprawnionych do głosowania jest powiedzmy 25 mln osób to sondażownie nie pytaja o preferencje tej masy ludzi. W zamian posługują się samplingiem czyli próbką populacji, która będzie reprezentatywna dla ogółu a jej liczba nie będzie zbyt małą aby zaburzyć wyniki. Uważa się za statystycznie ważne próbki badań przeprowadzonych na 10,000 osób ale także na 1000 czy 1500. WIem, że zdarza się, że wyniki sondaży mogą odbiegać od wyników rzeczywistych, ale najcześciej przyczyny leżą nie po stronie wadliwości próbki ale postaw ludzi, którzy np. wstydzą się przed ankieterem przyznać na kogo będą głosować albo też chcą sprawić przyjemność pytającemu uważając, że on ma jakieś preferencje wyborcze i należy się dostosować. Metodologia jest ok, zawodzą ludzie. To znaczy, ze możemy pomyśleć o wykorzystaniu próbkowania czyli samplingu, bo liczby nie będą chciały nam sprawić frajdy- są jakie są. Czyli jeśli np. spojrzymy na ostatnie 1000 losowań to racjonalnie możemy oczekiwać, że będzie ono odwierciedlać to co dzieje się w obrębie całej gry. W tym podejściu nie możemy mówić o cyklach gdyż startujemy w nieznanym momencie cyklu. Musimy patrzeć na inne dane. To podejście wymaga od obserwatora danych umiejętności dostrzegania pewnych krótkotrwałych trendów, któe są czymś zupełnie normalnym w zjawiskach losowych.
 6. 1 punkt
  Tak naprawdę to maksymalnie z tą sprzedażą i regulaminową gwarancją puli na wygraną 1-go stopnia w tą grę można wygrać 60.000 pln z groszem brutto. Więcej się nie da. Aby osiągnąć taką wysokość wygranej, wystarczy trzy razy zakreślić ten sam zestaw i stawkę x 4, ogółem na kuponie stawka ma wynosić x12, czyli opcja cztery zestawy na kuponie i stawka x3, też daje taki zarobek i przy szczęściu owego zestawu na kuponie 1 do 1.298.528. Oczywiście suma taka gwarantowana jest w założeniu,że wygrywa tylko ten kupon, każdy jeden wygrany zakład więcej to wygrana na m-c będzie ilorazem ilości wygranych i kwoty.60.000 pln.
 7. 1 punkt
  jest w języku Polski to słowo i banana dostałem
 8. 1 punkt
  Właśnie w tym rzecz, że sam się zdziwiłem, że za takie słowa może być blokada 24-czero godzinna
 9. 1 punkt
  napiszę jednego osobnika u mnie to było co zrobił na warcie w czasie pełni księżyca się masturbował nakrył go trep i wiecie jak ten osobnik skończył zielonymi papierami w cywilu przed czasem go wysłali do cywila powiedzieli mu masz zielone za to chyba dostałem , wpis 3 320 283
 10. 1 punkt
  Witam wszystkich graczy. Niedawno opublikowałem w sieci swój nowy projekt skalkuluj.pl. Na stronie znajdują się głównie kalkulatory, jednak jestem otwarty na wiele innych, pokrewnych rzeczy. Między innymi wczoraj opublikowałem nowy generator liczb losowych, umożliwiający losowanie liczb z określonego przez użytkownika przedziału. Na tle wielu innych, konkurencyjnych systemów, ten posiada sortowanie wyników rosnąco, dzięki czemu w pewnych sytuacjach zapewnia większą wygodę korzystania. Ta zakładka z pewnością znajdzie swoje zastosowanie w przypadku różnego rodzaju gier losowych, jednak nie zarejestrowałem się tu by pisać o niej. Chciałbym zapytać Was o to czy przy tego rodzaju grach prowadzicie jakieś obliczenia i ewentualnie w jaki sposób można byłoby je przyspieszyć? Chętnie przemyślę realizacje ciekawszych pomysłów i być może zostaną one wówczas wdrożone na stronę. Pozdrawiam serdecznie i życzę dużo szczęścia!
 11. 1 punkt
  @mk27 rozumiem, czasu nie oszukamy! Ale przynajmniej mam nadzieję, że na zimę stworzysz coś "gorącego"
 12. 1 punkt
  Co i im ten Bonus tak przeszkadza? max było 2 877 059,60 z i to na ile lat ??? zazwyczaj do miliona sie uzbierało a trafial go ktos raz na 2-3 m-ce... a przecież choćby ze względów marketingowych wiele więcej ludzi wysyłalo bo inaczej brzmi wygrac 250tys niż np. 1 milion 250tys.
 13. 1 punkt
  Ja tego Pana bardzo szanuję i tzw bol . lub inne epitety nigdy nie udowodnione, czy wierzysz w to,że zaprzaniec JK nie zemściłby się na nim za sponiewieranie mając takie dokumenty? Teraz jak będzie miał sądy ,może coś wydrukuje , ale prawy człowiek będzie wiedział gdzie kto kłamie. A i owszem powiedział kiedyś,że "Jak nie miałem pieniędzy to zawsze w totka wygrałem" i właśnie taki jest Lechu - taki chłopek roztropek szczery do bólu i chciałby dobrze ,ale nie tak jak wychodzi. Zaraz ludki spiskowcy dodali SB,że w ten sposób płaciło, po pierwsze nie miało powodów, aby tak płacić nie było rozliczenia PIT nikt nie wiedział kto ile płaci podatków za co i z jakiego poboru (Kto-indywidualnie) Lewe pieniądze właśnie w PRL-u łatwo było mieć i obracać bez konsekwencji, po co komu los na loterii jako łapówka lub wypłata wynagrodzenia. Moim zdaniem Pan Prezydent po prostu chciał jakoś wyeksponować opiekę Matki Boskiej, ale Trolle zaraz zaszczekały. Czym większy nieudacznik tym więcej szczekał.
 14. 1 punkt
  Wczoraj bawiłem się Liczbami , w sposób który Ty nakreśliłeś na forum multipasko, wysegregowałem i wysłałem jeden zakład 5, 7 trafione i wszystko wskazywało na 47 a ja nie, bo za dużo powtórzeń inne 36 i 43 chybione, choć 43 była rozterka na 44- uważam,że mimo wszystko to sukces- Dzięki Hibi
 15. 1 punkt
  Jeśli spojrzycie na ostatnich 10 losowań to zobaczycie, że liczba 25 pojawiła się 5 krotnie. Powyższe wyjaśnia dlaczego tak mogło się stać a także to, że jest to dowód na losowość gry a nie manipulacje jak sądzą niektórzy miłośnicy teorii spiskowych.
 16. 1 punkt
  Do takiego projektu możemy przystąpić wspólnie jako partnerzy. Jestem otwarty na różnego rodzaju współpracę, zarówno możemy współdziałać wspólnie udostępniając projekt na Naszej witrynie. Jeżeli jesteś zainteresowany to zapraszam do prywatnej rozmowy.
 17. 1 punkt
  MK Chcesz zrobić na prawdę coś z sensem co pomogłoby ludziom zarażonym tym bakcylem? Myślę, że niekoniecznie powinna to być aplikacja za friko, bo trochę byś się natrudził. Ok, wezmy grę 6 z 49 czyli nasze lotto. Nie będziemy robić żadnych czarów marów tylko wykorzystamy do tego matematykę i statystykę. Stosownie do tego co wiemy od 200 z okładem lat to co się wydarzy w grze liczbowej wyznacza rozkład normalny gdzie ok. 2/3 z pojawiających się liczb to będą liczby nowe ( po raz pierwszy w grze) a ok. 1/3 to będą powtórkowe. To znacza, że potrzebujemy 8 losowań aby zapełnić 1 rundę jako, że 49/6 =8 i zostaje nam 1 joker-liczba 49. Co wiemy z matematyki to to, że w obrębie 1 pełnej rundy oczekujemy 33 unikalnych nowych liczb w tych 8 losowaniach .Około 22 z tych liczb pojawi się raz a około 11 więcej niż 1 raz. Czyli potrzebna jest analiza i policzenie tego co występowało i ilukrotnie. Te same zasady obowiazują rzecz jasna dla blizniaczych dwójek i trójek. Przez blizniaczą dwójkę rozumiem np. 11,12 a trójkę 11,12,13. Naturalnie oczekiwane wartości dwójek i trójek wyznaczy nam kombinatoryka. Połączenie tych danych i ich analiza pozwoli na znaczne ograniczenie pola liczb kwalifikujących się do gry.
 18. 1 punkt
  A co można sądzić o zamieszkach, szczególnie we Francji? Powtarzają się co jakiś czas a powody bywają najróżniejsze. Strajkować też bardzo lubią, dobrze zjeść i wypić. Tych ostatnich dwu zresztą nie potępiam. Co do Chorwacji to trudno wyrokować czy odezwała się przyzwoitość, efekt naśladownictwa po takim zachowaniu Mbappe czy też zadecydowały czynniki wewnętrzne, bo sytuacja niektórych piłkarzy np. Modrica i ich rola w machinacjach Mamica- oligarchy i przestępcy jest co najmniej dwuznaczna. Może to po prostu numer PR-owski i tyle. Who knows?
 19. 1 punkt
  Cześć @twojkwiat77, osobiście nie korzystałem z owej witryny aczkolwiek przedstawię Ci kilka opinii które wyczytałem na temat lottomania.net.pl w internecie. Cały artykuł autorstwa strony - 0biektywnie.blogspot.com
 20. 1 punkt
  A tu potencjał tego poniższego skróta w/g matrycy losowanie z 15 o6 bo wtedy się bawiłem, jeśli się trafi 2-euro i 5 z 9( na ósmej pozycji trafiony zatopiony) Zrobiony na teilsystem i łamany z pełnymi szóstkami- jedyny problem to trafne typowanie 01 04 05 07 09 ,3,10 ............. 4/5 + 2/2 .... 12 909 zł 01 04 05 07 21 ,3,10 ............. 4/5 + 2/2 .... 12 909 zł 01 04 05 09 21 ,3,10 ............. 4/5 + 2/2 .... 12 909 zł 01 04 07 09 21 ,3,10 ............. 4/5 + 2/2 .... 12 909 zł 04 05 07 09 21 ,3,10 ............. 4/5 + 2/2 .... 12 909 zł 01 04 05 07 29 ,3,10 ............. 3/5 + 2/2 .... 212 zł 01 04 05 07 33 ,3,10 ............. 3/5 + 2/2 .... 212 zł 01 05 07 09 21 ,3,10 ............. 5/5 + 2/2 .... ??? zł 01 04 05 29 33 ,3,10 ............. 2/5 + 2/2 .... 103 zł 01 04 07 29 33 ,3,10 ............. 2/5 + 2/2 .... 103 zł 01 05 07 29 33 ,3,10 ............. 3/5 + 2/2 .... 212 zł 04 05 07 29 33 ,3,10 ............. 2/5 + 2/2 .... 103 zł 01 04 05 21 29 ,3,10 ............. 3/5 + 2/2 .... 212 zł 01 04 05 21 50 ,3,10 ............. 3/5 + 2/2 .... 212 zł 01 04 05 29 50 ,3,10 ............. 2/5 + 2/2 .... 103 zł 01 04 21 29 50 ,3,10 ............. 2/5 + 2/2 .... 103 zł 01 05 21 29 50 ,3,10 ............. 3/5 + 2/2 .... 212 zł 04 05 21 29 50 ,3,10 ............. 2/5 + 2/2 .... 103 zł 01 04 07 09 33 ,3,10 ............. 3/5 + 2/2 .... 212 zł 01 04 07 09 50 ,3,10 ............. 3/5 + 2/2 .... 212 zł 01 04 07 33 50 ,3,10 ............. 2/5 + 2/2 .... 103 zł 01 04 09 33 50 ,3,10 ............. 2/5 + 2/2 .... 103 zł 01 07 09 33 50 ,3,10 ............. 3/5 + 2/2 .... 212 zł 04 07 09 33 50 ,3,10 ............. 2/5 + 2/2 .... 103 zł 01 04 09 21 29 ,3,10 ............. 3/5 + 2/2 .... 212 zł 01 04 09 21 33 ,3,10 ............. 3/5 + 2/2 .... 212 zł 01 04 09 29 33 ,3,10 ............. 2/5 + 2/2 .... 103 zł 01 04 21 29 33 ,3,10 ............. 2/5 + 2/2 .... 103 zł 01 09 21 29 33 ,3,10 ............. 3/5 + 2/2 .... 212 zł 04 09 21 29 33 ,3,10 ............. 2/5 + 2/2 .... 103 zł 01 05 07 21 33 ,3,10 ............. 4/5 + 2/2 .... 12 909 zł 01 05 07 21 50 ,3,10 ............. 4/5 + 2/2 .... 12 909 zł 01 05 07 33 50 ,3,10 ............. 3/5 + 2/2 .... 212 zł 01 05 21 33 50 ,3,10 ............. 3/5 + 2/2 .... 212 zł 01 07 21 33 50 ,3,10 ............. 3/5 + 2/2 .... 212 zł 05 07 21 33 50 ,3,10 ............. 3/5 + 2/2 .... 212 zł 01 05 09 29 33 ,3,10 ............. 3/5 + 2/2 .... 212 zł 01 05 09 29 50 ,3,10 ............. 3/5 + 2/2 .... 212 zł 01 05 09 33 50 ,3,10 ............. 3/5 + 2/2 .... 212 zł 01 05 29 33 50 ,3,10 ............. 2/5 + 2/2 .... 103 zł 05 09 29 33 50 ,3,10 ............. 2/5 + 2/2 .... 103 zł 01 07 09 21 29 ,3,10 ............. 4/5 + 2/2 .... 12 909 zł 01 07 09 21 50 ,3,10 ............. 4/5 + 2/2 .... 12 909 zł 01 07 09 29 50 ,3,10 ............. 3/5 + 2/2 .... 212 zł 01 07 21 29 50 ,3,10 ............. 3/5 + 2/2 .... 212 zł 01 09 21 29 50 ,3,10 ............. 3/5 + 2/2 .... 212 zł 07 09 21 29 50 ,3,10 ............. 3/5 + 2/2 .... 212 zł 04 05 07 09 29 ,3,10 ............. 3/5 + 2/2 .... 212 zł 04 05 07 09 50 ,3,10 ............. 3/5 + 2/2 .... 212 zł 04 05 07 29 50 ,3,10 ............. 2/5 + 2/2 .... 103 zł 04 05 09 29 50 ,3,10 ............. 2/5 + 2/2 .... 103 zł 04 07 09 29 50 ,3,10 ............. 2/5 + 2/2 .... 103 zł 05 07 09 29 50 ,3,10 ............. 3/5 + 2/2 .... 212 zł 04 05 09 21 33 ,3,10 ............. 3/5 + 2/2 .... 212 zł 04 05 09 21 50 ,3,10 ............. 3/5 + 2/2 .... 212 zł 04 05 09 33 50,3,10 .............. 2/5 + 2/2 .... 103 zł 04 05 21 33 50 ,3,10 ............. 2/5 + 2/2 .... 103 zł 04 09 21 33 50 ,3,10 ............. 2/5 + 2/2 .... 103 zł 05 09 21 33 50 ,3,10 ............. 3/5 + 2/2 .... 212 zł 04 07 21 29 33 ,3,10 ............. 2/5 + 2/2 .... 103 zł 04 07 21 29 50 ,3,10 ............. 2/5 + 2/2 .... 103 zł 04 07 21 33 50 ,3,10 ............. 2/5 + 2/2 .... 103 zł 04 07 29 33 50 ,3,10 ............. 1/5 + 2/2 .... 49 zł 04 21 29 33 50 ,3,10 ............. 1/5 + 2/2 .... 49 zł 07 21 29 33 50 ,3,10 ............. 2/5 + 2/2 .... 103 zł 05 07 09 21 29 ,3,10 ............. 4/5 + 2/2 .... 12 909 zł 05 07 09 21 33 ,3,10 ............. 4/5 + 2/2 .... 12 909 zł 05 07 09 29 33 ,3,10 ............. 3/5 + 2/2 .... 212 zł 05 07 21 29 33 ,3,10 ............. 3/5 + 2/2 .... 212 zł 05 09 21 29 33 ,3,10 ............. 3/5 + 2/2 .... 212 zł 07 09 21 29 33 ,3,10 .............. 3/5 + 2/2 .... 212 zł
 21. 1 punkt
  1,2,3,4,5 1,2,3,4,6 1,2,3,5,6 1,2,4,5,6 2,3,4,5,6 1,2,3,4,7 1,2,3,4,8 1,3,4,5,6 1,2,3,7,8 1,2,4,7,8 1,3,4,7,8 2,3,4,7,8 1,2,3,6,7 1,2,3,6,9 1,2,3,7,9 1,2,6,7,9 1,3,6,7,9 2,3,6,7,9 1,2,4,5,8 1,2,4,5,9 1,2,4,8,9 1,2,5,8,9 1,4,5,8,9 2,4,5,8,9 1,2,5,6,7 1,2,5,6,8 1,2,5,7,8 1,2,6,7,8 1,5,6,7,8 2,5,6,7,8 1,3,4,6,8 1,3,4,6,9 1,3,4,8,9 1,3,6,8,9 1,4,6,8,9 3,4,6,8,9 1,3,5,7,8 1,3,5,7,9 1,3,5,8,9 1,3,7,8,9 3,5,7,8,9 1,4,5,6,7 1,4,5,6,9 1,4,5,7,9 1,4,6,7,9 1,5,6,7,9 4,5,6,7,9 2,3,4,5,7 2,3,4,5,9 2,3,4,7,9 2,3,5,7,9 2,4,5,7,9 3,4,5,7,9 2,3,5,6,8 2,3,5,6,9 2,3,5,8,9 2,3,6,8,9 2,5,6,8,9 3,5,6,8,9 2,4,6,7,8 2,4,6,7,9 2,4,6,8,9 2,4,7,8,9 2,6,7,8,9 4,6,7,8,9 3,4,5,6,7 3,4,5,6,8 3,4,5,7,8 3,4,6,7,8 3,5,6,7,8 4,5,6,7,8
 22. 1 punkt
  Dziś będąc u znajomego Kolektora, pokazał mi Biuletyn w którym jest napisane,że po okresie przerwy od promocji siódemek, planowana jest promocja szóstek z potrojoną wygraną. To nie jest kaczka dziennikarska,ale słowo "planowane" nie jest obligatoryjne dla Totalizatora. Co z tego będzie? Trzeba czekać?
 23. 1 punkt
  Kliknij w strony podane poniżej i zmień życie osób i zwierząt potrzebujących! Nic Cię to nie kosztuje, a dla nich może wiele zmienić! Dodaj odpowiedni plugin do przeglądarki, który przypomni Ci o regularnej pomocy Kliknij w nazwę fundacji, aby pomóc potrzebującym! Dobry Klik Klikanie to pomaganie. Za każde odsłonięcie obrazka na rzecz wybranej zbiórki z siepomaga.pl przekazywane jest 10 groszy. Klikaj codziennie! Psiklik.pl Klikaj, odsłaniaj obrazek i pomagaj psiakom! Kociklik.pl Klikaj, odsłaniaj obrazek i pomagaj kotom! Balonik Poomocy Spełnij marzenia chorych dzieci z całej Polski. Klikaj i pakuj prezent, a gdy osiągnie 100%, wtedy wymarzony upominek powędruje do podopiecznych Fundacji Mam Marzenie. Pajacyk Głodne dzieci nie myślą o nauce. Klikając na Pajacyka pomagasz finansować dożywianie dzieci w szkołach i świetlicach. Okruszek Bądź dobry jak chleb, kliknij i nakarm potrzebujących. Fundacja " Bliźniemu Swemu" krzewi idee pomocy bezdomnym i ubogim oraz prowadzi działania na rzecz zapobiegania bezdomności wśród dzieci i młodzieży. Pusta Miska Chcesz pomóc zwierzakom ze schroniska. Nic prostszego klikaj codziennie i zapełniaj "pustą miskę" wraz ze znajomymi. Każda zapełniona miska to jeden więcej zadowolony zwierzak KarmimyPsiaki.pl Jeśli 3 miliony razy klikniemy w każdy przycisk "Kliknij", nasz partner zasponsoruje billboardy z psiakami. Wspólnie możemy pomóc znaleźć bezpieczne domy dla psiaków z Gdańska, Uciechowa i Rzeszowa! Przypominacze Dodatki do Firefox, Chrome i Opera, które raz dziennie przypomną Ci, że znów możesz pomóc. Dodatek do Chrome - Pobierz Dodatek do Firefox - Pobierz Dodatek do Opery - Pobierz Dziękujemy wszystkim, którzy kliknęli i pomogli potrzebującym! Jesteś wielki/a!
 24. 0 punktów
  wojsku to miało miejsce robił to w czasie warty i go wysłali z zielonymi papierami ,ale przed wysłanie go wysłali go na izbę chorych dostawał 4 rodzaje tabletek psychotropowych 4 razy dziennie po 7 dniach kuracji go wysłali do cywila
 25. 0 punktów
×