Skocz do zawartości

Loteria - Zagraniczne Państwa

Fora

 1. PowerBall

  Rekordowe główne wygrane wprawiają w obłęd! 

  Wystarczy 5 szczęśliwych liczb oraz dodatkowy numer PowerBall, aby wygrać swoje marzenia! Dotychczasowy rekord tej loterii wynosi aż 1,6 miliarda dolarów!

  4
  odpowiedzi
 2. MegaMillions

  Sięgnij po amerykańskie zasoby złota! Dwa razy w tygodniu, w każdą środę i sobotę o 4 nad ranem czasu środkowoeuropejskiego możesz zostać milionerem z MegaMillions! 
   

  9
  odpowiedzi
 3. WorldMillions

  WorldMillions to nowa gra, w której w każdym tygodniu jest do wygrania ponad 300 000 000 zł.

  Losowania WorldMillions odbywają się dwa razy w tygodniu, w losowaniu czwartkowym nagroda główna wynosi ponad 100 000 000 zł a w Niedzielę jest ona podwojona do ponad 200 000 000 zł. Wysokość nagrody nie zmienia się i pozostaje taka sama niezależnie od ilości wygranych. WorldMillions oferuje jedną z najwyższych nagród na świecie.

  • Brak odpowiedzi do wyświetlenia
 4. SuperEnalotto

  SuperEnalotto – kumulacje, którym nie można się oprzeć!

  SuperEnalotto to wspaniała włoska loteria, która zagwarantuje Ci wielkie emocje. Wszystko za sprawą rekordowo wysokich kumulacji. Najwyższa wygrana w historii tej gry wyniosła ponad 740 milionów złotych. Daj się ponieść loteryjnej gorączce i zagraj w SuperEnalotto !

  1
  odpowiedź
 5. El Niño

  Poznaj El Niño, młodszego brata El Gordo

  El Niño to druga po El Gordo gra, w której całkowita pula nagród osiąga ogromne rozmiary. Sięga ona bowiem około 2,9 miliarda złotych! Losowanie odbywa się raz do roku, 6 stycznia w Madrycie. Tradycyjnie, El Niño było dostępne jedynie w Hiszpanii.

  • Brak odpowiedzi do wyświetlenia
 6. 17
  odpowiedzi
 7. Nasze Typy

  Dział został utworzony abyście mogli zdawać relacje z waszych poczynań w kierunku wygranej.

  3
  odpowiedzi
 8. Syndykaty

  Dzięki syndykatom, możesz za niewielką kwotę dołączyć do gry zakładem systemowym, na który składa się kilkaset zakładów pojedynczych (kilkaset różnych kombinacji liczb). Zakład systemowy to większa szansa na zdobycie głównej nagrody, ale także większe wygrane za niższe kategorie nagród. Koszty i zyski są proporcjonalne do liczby posiadanych udziałów. Możesz zwiększyć swój udział w wygranej, nabywając większą liczbę udziałów.

  1
  odpowiedź
 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×