Jump to content
Sign in to follow this  
 • entries
  12
 • comments
  18
 • views
  907


5 Comments


Recommended Comments

Ja tego Pana bardzo szanuję i tzw bol . lub inne epitety nigdy nie udowodnione, czy wierzysz w to,że zaprzaniec JK nie zemściłby się na nim za sponiewieranie mając takie dokumenty? Teraz jak będzie miał sądy ,może coś wydrukuje , ale prawy człowiek będzie wiedział gdzie kto kłamie. A i owszem powiedział kiedyś,że "Jak nie miałem pieniędzy to zawsze w totka wygrałem" i właśnie taki jest Lechu - taki chłopek roztropek szczery do bólu i chciałby dobrze ,ale nie tak jak wychodzi. Zaraz ludki spiskowcy dodali SB,że w ten sposób płaciło, po pierwsze nie miało powodów, aby tak płacić nie było rozliczenia PIT nikt nie wiedział kto ile płaci podatków za co i z jakiego poboru (Kto-indywidualnie) Lewe pieniądze właśnie w PRL-u łatwo było mieć i obracać bez konsekwencji, po co komu los na loterii jako łapówka lub wypłata wynagrodzenia. Moim zdaniem Pan Prezydent po prostu chciał jakoś wyeksponować opiekę Matki Boskiej, ale Trolle zaraz zaszczekały. Czym większy nieudacznik tym więcej szczekał.

 • Lubię to! 1

Share this comment


Link to comment
W dniu 10.08.2018 o 14:59, Zbigniew G napisał:

Ja wiem jakie metody stosował SB mu dawało kwitki pod stołem . ups 

 

Ciekawe tylko na jakie kwoty :D:D <ha ha> 

Share this comment


Link to comment

Napisałem,że w tamtych czasach nie trzeba było dla SB takich manewrów,aby wynagrodzić agentów. Gość w tamtych czasach mieszkał tak jak miliony innych Polaków. SB jedynie by zrobiło taki manewr gdyby nagle ich człowiek zaczął mieszkać w  apartamencie lub Willi i nie zwracać uwagi otoczenia. Jedyną nagrodę , którą dostał to nagrodę Nobla, ale co? sądzisz że to była ustawkowa-łapówka SB,ale bo to by było śmieszne, a do tego bardzo mu przeszkadzali, by ją odebrać. Właściwie od tej chwili jego byt materialny się polepszył.

W dniu 10.08.2018 o 14:59, Zbigniew G napisał:

Ja wiem jakie metody stosował SB mu dawało kwitki pod stołem . ups 

Zbigniew g. Za dużo się filmów Pasikowskiego naoglądałeś. Ale z drugiej strony,jeśli wiesz- to pytanie skąd ? Może rozmawiamy z TW Zbigniew G ?

Edited by Manitou

Share this comment


Link to comment

Prowokacyjnie zatytulowalem temat,nie mam emocjonalnego stosunku do tej postaci. Musze jednak wspomniec,ze o wygranych Walesy napisala w ksiazce....Danuta Walesa. Czyda sie tak czesto wygrywac duze kwoty w gry liczbowe i totalizator pilkarski jak zostalo tam opisane pozostawiam pod rozwage szanownym Forumowiczom

Share this comment


Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
 • Create New...